першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: ТЮРМА - КУЗНЯ КАДРІВ для МВС?

27-12-2008 09:17 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1230362263.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Лейтенант Б., розважаючись під час охорони громадського порядку, підстрелив однією кулею 3-х громадян. Найбільше постраждала 35 - річна громадянка Л., яка стала інвалідом. За підтримки активу профспілки "Солідарність" жінка тривалий час добивалась покарання злочинця. Боротьба тривала більше 4-х років і ось, нарешті,у мисливця на людей, нарешті відібрали зброю та відправили туди,де мають відбувати покарання подібні йому. 10 жовтня 2008 року Ленінським районним судом м.Полтави ст.лейтенанта Б. було позбавлено спеціального звання, взято під варту та засуджено до 4-х років позбавлення волі. Тисячі мешканців району полегшено зітхнули. Звичайно, всі 4 роки досудового слідства Б. знаходився під підпискою про невиїзд, але ходив в "героях". Керівництво районного відділу міліції ставило його "діяльність" за приклад, йому було присвоєно чергове звання - старший лейтенант. Ось тільки люди цього району жили в постійному страсі за життя своїх дітей. Під час знаходження під підпискою про невиїзд він неодноразово погрожував потерпілим по справі та свідкам фізичною розправою у випадку, коли вони не змінять покази на вигідні йому. І ось 25 грудня ц.р. апеляційним судом Полтавської області вирок районного суду скасовано, справу направлено для проведення додаткового розслідування, а міліціонеру-мисливцю на людей змінено запобіжний захід на підписку про невиїзд. Крім того, нещодавньому клієнту тюрми в понеділок знову було видано табельну зброю. Лякає мешканців району ще й те, що злочинець в міліцейській формі носить прізвище партизанського командира, відомого своєю особливою жорстокістю не лише до ворогів Сталіна. Новий рік на носі, бережіться люди, міліція свої кадри кує по тюрмах. Дивно, що після звільнення міліціонера у райвідділі з"явилось багато-багато грошей на новорічні подарунки для діток. Де вони раптом взялися, коли міліціонерам, що виходять на пенсію, місяцями не виплачують, передбачені законом, доплати?
Просимо також громадян - мешканців інших областей утриматись від поїздок до нашої області на новорічні та Різдвяні свята. Береженого Бог береже! Але не Полтавська міліція.

27-12-2008 09:17 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1230362263.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua