першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Годі нас дурити: правила торгівлі: чи можна "без"?

04-01-2009 22:47 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1231102056.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Опрацювання та осмислення результатів роботи Круглого столу "Оцінка підприємницького середовища "Від кордону до споживача" в Держкомпідприємництві 27 жовтня і відгуків ЗМІ на прес-конференцію "ДОДАЛИ ДО ПЕНСІЇ ДЕСЯТЬ ГРИВЕНЬ – ОБВАЖИЛИ НА ДЕСЯТЬ ВІДСОТКІВ" 13 листопада в Укрінформі дозволили зробити дуже важливі узагальнення стосовно поведінки підприємців в торгівлі. Аналіз проводився на товарній групі, обіг якої контролюється протягом усіх фаз життєвого циклу не менше, а ніж такий товар, як гроші. Ваги також мають серійний номер, державну реєстрацію та державний нагляд якості послуг, які надаються за допомогою ваг. І застосування ваг має контролюватися численною армією службовців, проте їм чогось досі не вистачає.
Більш докладно на http://galenko.org.ua/node/94

minus50gram6.jpg

04-01-2009 22:47 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1231102056.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua