першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У Києві пройшов з’їзд Демократичного Альянсу

05-06-2009 11:16 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1244189775.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Учасниками цієї важливої в житті організації події було заслухано та затверджено звіт Голови Демократичного Альянсу про роботу організації за звітний період та звіт Голови Контрольно-ревізійної комісії, внесено зміни до Статуту організації, а також проведено вибори до її керівних органів.
Так, Головою організації втретє був обраний Василь Гацько, кількісний склад Правління був затверджений з 5 осіб. Рішенням З’їзду до нього, окрім Голови Демократичного Альянсу Василя Гацька, увійшла Лілія Романюк. Ще 3 особи увійдуть до складу Правління за посадою. Генеральний секретар, Міжнародний Секретар та Директор Інституту ДемАльянсу ім. Р. Шумана, будуть призначені на першому засіданні Координаційної Ради, чим буде завершено формування Правління організації.
До складу Контрольно-ревізійної комісії були обрані: Олександр Рачков (Голова КРК), Анна Володіна, Віталій Єфімов.
Рада Старійшин організації затверджена у такому складі: Владислав Синяговський, Галина Фоменченко, Марина Гацько, Олександр Ярема та Ольга Трачук.
Звіт Голови Демократичного Альянсу Василя Гацька про діяльність організації за період з 03 червня 2007 року по 30 травня 2009 року можна прочитати натиснувши на це посилання.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/925/

05-06-2009 11:16 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1244189775.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua