першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

МЗС Ізраїлю прийняло делегацію Всеукраїнської Ради Церков

19-10-2009 22:29 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1255980587.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ЄРУСАЛИМ – Виїзне засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій 19 жовтня розпочалось з офіційної зустрічі предстоятелей та повноважних представників українських Церков і релігійних організацій з Міністром закордонних справ Держави Ізраїль паном Авігдором Ліберманом, яка відбулась у першій половині дня у державній резиденції Міністра в Єрусалимі.

Як повідомив сьогодні Інституту релігійної свободи телефоном з Єрусалиму помічник Головного рабина м.Києва та України Геннадій Білорицький, під час зустрічі пан Авігдор Ліберман відзначив позитивний значення україно-ізраїльських відносин та їх поступове поглиблення. Він подякував представникам Української делегації та присутньому Послу України в Державі Ізраїль за виважену офіційну позицію України по відношенню до Держави Ізраїль на рівні Організації Об’єднаних націй (ООН).

У свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол України в Державі Ізраїль Ігор Тимофєєв подякував представникам Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій за проявлену ініціативу щодо розвитку україно-ізраїльських відносин та підсилення міждержавних зв’язків між двома державами. Український дипломат висловив вдячність пану Авігдору Ліберману, як представнику Держави Ізраїль, за плідну співпрацю на міждержавному рівні, в тому числі щодо створення сприятливих умов для звершення віруючими з України паломницьких візитів до Святої Землі та розвитку дружніх відносин між представниками обох народів.

Під час розмови представник Української Греко-Католицької Церкви митр. протоієрей Олекса Петрів попросив Міністра закордонних справ Держави Ізраїль поділитися з Україною величезним досвідом допомоги мігрантам, в тому числі в контексті трудової міграції, інтеграції та реінтеграції українських громадян. У відповідь пан Авігдор Ліберман заявив, що готовий надати українській стороні напрацювання в цій непростій сфері, які Держава Ізраїль набула за роки свого становлення. Він зауважив, що така допомога вже надавалась Ізраїлем об’єднаній Німеччині під час вирішення комплексу питань інтеграції населення в цій країні.

У ході зустрічі пан Авігдор Ліберман також заявив про зацікавленість у вирішенні питання спрощення візового режиму між Державою Ізраїль та Україною задля сприяння розвитку відносин між обома країнами.

Наприкінці зустрічі Головуючий у ВРЦіРО, Головний рабин м. Києва та України Яків Дов Блайх подякував Міністра закордонних справ Держави Ізраїль та Посла України в Державі Ізраїль за можливість таких двосторонніх міждержавних контактів та прийом у дружній атмосфері.

За інформацією ІРС від української сторони в зустрічі взяли участь члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Державі Ізраїль Ігор Тимофєєв, голова Державного комітету України у справах національностей та релігій Юрій Решетніков і голова Правління «Інституту релігійної свободи» Олександр Заєць.

З боку Держави Ізраїль окрім Міністра закордонних справ також були присутні керівник ізраїльського Урядового бюро по зв'язках з єврейством колишнього Радянського Союзу та Східної Європи «Натів» пані Наомі Бен-Амі та інші ізраїльські дипломати.

Джерело: http://www.irs.in.ua

Avigdor_Liberman1.jpg

19-10-2009 22:29 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1255980587.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua