першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Запрошення на прем'єру документального фільму Дмитра Тяжлова <<Я

24-03-2010 14:05 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1269432322.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Шановні друзі та колеги!

Продюсерський центр «Новий Київ» представляє українську прем’єру документального фільму Дмитра Тяжлова «Я пам’ятник собі…» (58хв., 2009.) 27.03.10. 18.00 синя зала Будинку кіно, що відбудеться в рамках правозахисного конкурсу Міжнародного фестивалю про права людини Docudays. Будемо раді бачити Вас! Вхід вільний.
(після показу відбудеться Дискусія «Кроки до примирення»)

«Я пам’ятник собі…»
Земля Західної України завжди була на перехресті інтересів багатьох країн. З дитинства демонстрував пан Євген дивну любов до могилок, зараз він є автором більш ніж 100 пам'яток. Він відіграє у своєму середовищі важливу соціальну роль: привертає увагу до пам’яті та примирення, створюючи пам’ятники на честь людей, котрі знайшли вічний спочинок у маленькому західноукраїнському місті. В ході фільму ми спостерігаємо за цим ексцентричним паном з доморослою філософією та почуттям гумору, якому вдається поєднувати космополітизм та аскетизм з активною й провокативною роллю у щоденному житті спільноти.

24-03-2010 14:05 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1269432322.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua