першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

День української сорочки у ЄвроМістечку на День Європи в Маріупо

25-05-2010 19:51 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1274806261.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Ліга політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС" у рамках відзначення Всеукраїнського Дня Європи в Маріуполі-2010 запрошує гостей та мешканців міста підтримати ініціативу "День української сорочки" і відвідати у в українській вишиванці святкові заходи на Театральній площі Маріуполя (29.05.2010 з 11:00 до 22:00).
День вишиванки надає прекрасну можливість продемонструвати шедеври української вишивки, які є у багатьох вдома і не знаходять застосування в повсякденному вжитку.
З іншого боку, це надасть святкувань Дня Європи неповторний вітчизняний колорит і в кращому вигляді презентує рідний Маріуполь в очах дипломатичних представників 18 держав Європи.
Кожен, хто в умовленому дрес-коді - вишиванці прийде до намету "Євроклуб" в Євромістечку, зможе отримати у представників Ліги "ДИПКОРПУС" сувенір для святкового гардероба з символікою ЄС від Посольства Євросоюзу в Україні.
Ініціатива "День української сорочки", починаючи з 15 квітня, проводилася в різних містах України. А студенти і викладачі спеціальності "Міжнародні відносини" Маріупольського державного гуманітарного університету вже кілька років поспіль саме у такій формі: вишиванка + джинси проводили Дні Європи в Театральному сквері. Так що традиція ця для Маріуполя вже добра і усталена.


Доценко Світлана Олександрівна
Директор Департаменту євроінтеграції
Ліги політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС"
тел.: (050) 059-52-19
е-пошта: dipcorpus-mdgu@ukr.net
www.dipcorpus.at.ua

25-05-2010 19:51 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1274806261.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua