першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

По ділам твоїм судити будуть

09-01-2010 21:41 Тернопільщина // Політика // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1263066073.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

... або рейтинг антидержавних дій президента Віктора Ющенка
Віктор Ющенко оголосив себе №1 патріотом України. Патріотизм вимірюється не словом, а ділом. Діла Ющенка свідчить протилежне - він псевдопатріот.
Далі наводимо перелік найбільших антидержавних діянь президента Віктора Ющенка.
1. Чорноморський шельф
У 2005 Президент Ющенко передав компанії Vanco Prykerchenska нафтогазоносний шельф Чорного Моря. Затверджена схема поділу була така. Компенсаційні витрати Vanco складають 70% видобутої сировини, прибутковий залишок (30%) ділиться між Україною та Vanco у пропорції 30% на 70%. Тобто, частка України від усієї видобутої сировини складала б 10% (!!!) від усіх обсягів видобутку.
Для порівняння: на каспійський шельф прийшли не фірми-одноденки типу Vanco (зареєстровані в офшорні на київських студенток), а такі гранди як British Petrolleum (Англія), чи Exxon Mobile (США). І сьогодні, скажімо, Азербайджан одержує 80% нафти, що добувається інвесторами.
Пізніше стало відомо, що Vanco, за якою стоїть Рінат Ахметов, вела переговори з «Газпромом» щодо продажу своєї частки в схемі поділу.
Запитаймо себе: чи погодився би патріотичний Президент на таку схему обкрадання Українських надр, чи віддав би патріот чорноморський шельф Москві?
2. Острів Зміїний
У 2009 році Міжнародний суд ООН формально задовольнив вимогу України, і визнав Зміїний островом. Однак, острів мав би отримати 200-мильну економічну зону навколо, натомість, Гаага наділила Україні якихось 12 (!) миль. Віктор Ющенко визнав рішення суду й заявив про чергову «перемогу української дипломатії».
Одразу після суду, румуни повідомили: у результаті розмежування шельфу, під контроль Бухаресту перейшло близько 70-90% найбільшого перспективного родовища «Олімпійське».
Запитаймо себе: чи віддав би шельф Зміїного румунам справжній український Президент?
3. Росіянам продано Банк, який кредитував українську економіку,
Рік тому Віктор Ющенко та його колеги з Національного Банку здали один із найбільших українських банків Промінвестбанк у власність Російської Федерації. Тепер Кремль може взяти під контроль значну частину української промисловості, адже, Промінвестбанк традиційно кредитував українські індустріальні гіганти.
У банку обслуговуються 122 тис (!!!) юридичних осіб України. Серед них можна знайти НАК «Нафтогаз України», корпорацію «Індустріальний союз Донбасу», Маріупольський металургійний комбінат ім. Ільїча, групу «Норд», Новокраматорський машинобудівний завод, «АрселорМіттал Кривий Ріг», корпорацію «Богдан», «Оболонь» та ін. Банк активно кредитував вугільні шахти, підприємства авіа- і суднобудівельні компанії.
Промінвестбанк також кредитував сільське господарство, яке інші кредитувати не поспішають. (До речі, нещодавно Конституційний Суд за зверненням Президента дозволив банкам скасувати пільгове кредитування для селян).
Уряд пропонував викупити цей банк і зробити його державним. Однак, голова Нацбанку В.Стельмах та Президент В.Ющенко вирішили інакше. 75% акцій банку вони продали російському Внешекономбанку.
Цей державний російський банк - ручний для Президента Російської Федерації. І тепер Внешекономбанк не просто зайшов на український банківський ринок, у Кремля з’являється чудовий шанс забирати українські підприємства за їхні борги перед банком, який купили росіяни.
Олексій Гарань, доктор історичних наук, професор політології Національного університету «Києво-Могилянська Академія»: «Як професійний банкір, Ющенко очевидно не може не розуміти, що значить віддати контроль над одним із найбільших системних банків України державному банку Росії, керівник якого призначається й звільняється Президентом Російської Федерації».
Запитаймо себе: чи віддав би патріотичний Президент провідний банк України Кремлю?
4. Вонючий газ, брат Петро й РосУкрЕнерго
Також президент активно працював із тіньовими ділками Кремля в іншому напрямку. У 2006 році за його підписом в Україну введено корупційного газового посередника - РосУкрЕнрго.
РУЕ – наполовину російська, інша половина належить олігарху Фірташу. Компанія продавала газ у Європу й Україну. Прибутки минали бюджет - ріками текли в кишені родини Ющенка, Фірташа й російських ділків.
Держкомпанія «Нафтогаз України» була витіснена з ринку – процес особисто контролював президент. А в 2006 році Компанія Petrogaz – структура брата Ющенка - Петра, отримала від РосУкрЕнерго $50 млн.
Усунення РУЕ з України – одна із причина ненависті Ющенка до Тимошенко. Тут таки й мотив постійної крити теперішніх контрактів та обіцянки їх розірвати.
Запитаймо себе: чи справжній український Президент покривав би таке РосУкрЕнерго, чи збагачував би свою родину, обкрадаючи народ?
5. Універсали й прем’єрство Януковича
Після підписаних універсалів, у 2006 – му Віктор Ющенко зробив Януковича прем’єром. Людину на прізвисько «Хам», яка починала трудовий шлях у віці 15 років членом злочинного угруповання "Пивновка" за фахом "грабіж - розбій". Спеціалізувався на шапках і ручних годинниках. Сьогодні ставленик криміналу Янукович, веде до влади команду агресивних українофобів, Віктор Ющенко допомагає «Хаму» стати президентом. Допомагає, бо сподівається, що сам сяде в крісло прем’єра.
Запитаймо себе: чи призначав би справжній український Президент прем’єром Януковича?
6. Нація «маленьких українців» і нація великих олігархів
П’яту графу паспорта для них замінено рейтингом журналу «Форбс». Вони – олігархи, виконують забаганки президента – президент виконує їхні.
Для доньки Віталіни Ющенко створено Нацраду з питань благодійництва «Зігрій любов'ю дитину». З нагоди такої події Ющенко провів бізнес-ланч, де збирав гроші, зокрема, з Ріната Ахметова й Віктора Пінчука. А пані Віталіна, яка закінчила Інститут міжнародних відносин, коштом розваленого банку «Україна», на гроші олігархів - стала благодійницею.
Катерина Ющенко через свій фонд «Україна – 3000» назбирала з олігархів на «Дитячу лікарню майбутнього» до сотні мільйонів доларів. На цей проект через смс збирали гроші також і прості українці. Лікарня мала відкритись в березні 2009. У цьому році закладено лише фундаменти. Однак, будівництво знову зупинили. Швидше за все, лікарня так і не буде здана. Катерина Ющенко здійснила найбільшу «благодійну» аферу в історії України.
У грудні 2009-го опальний російський олігарх Борис Березовський звернувся через пресу з відкритим листом до українських колег-олігархів. Він закликав їх «прокинутись й зрозуміти», що тільки Ющенко - гарант збереження й примноження їхньої власності. Тому, українським магнатам варто «згуртуватись й доки не пізно - підтримати діючого президента».
Запитаймо себе: чи став би справжній президент-патріот парасолькою для олігархів?
7. Україна – відстійник для нелегалів
1 січня 2010 року вступає в силу Угода про реадмісію, котру президент підписав з Євросоюзом. Тепер наша країна зобов’язана приймати всіх нелегальних мігрантів, котрі на шляху в Європу їхали через Україну. Навзаєм українцям мали спростити візовий режим. Його дійсно спростили... для власників дипломатичних паспортів.
Зате, вже з Нового року ми своїм коштом будемо обслуговувати сотні тисяч нелегалів з усього світу. Зараз тільки Китай повертає своїх громадян сам. Решту азіатів та африканців Україна обслуговуватиме власними силами.
Утримання одного нелегала – 100 доларів на місяць. Повернення до дому - 1000 доларів. А тепер помножте ці цифри на майже 7 мільйонів – саме таку кількість нелегалів уже сьогодні нарахувала для України ООН.
Запитаймо себе: чи перетворив би справжній патріотичний Президент Україну на відстійник для нелегалів?
8. Сепаратистам, фальсифікаторам, українофобам – державні нагороди!
Ціною девальвації національних нагород Президент Ющенко проводить реабілітацію тих, хто руйнував Україну. Ющенко вшановує діячів із Партії регіонів - людей, які розколювали Україну, творили ПІСУАР, фальсифікували вибори, «замилювали» справу Гонгадзе.
Борис Колесников - один з організаторів розкільного з'їзду в Сєвєродонецьку. Закликав до «створення нової української Південно-східної держави». Генеральна прокуратура порушувала проти Колесникова кримінальну справу за фактом "посягання на територіальну цілісність і недоторканність України". 28 листопада 2007 «за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний і культурний розвиток України», Ющенко нагородив Колесникова Орденом «За заслуги» ІІ ступеня.
Віктор Ющенко нагородив орденом «За заслуги» головного спонсора Партії регіонів, найпотужнішого українського олігарха й найбагатшу людину Євразії – Ріната Ахметова. Указ від 21 серпня 2006.
Анатолій Близнюк - Партія регіонів. З 2002 по 2005 рік він очолював Донецьку облдержадміністрацію. Сьогодні голова облради. Близнюк - активний ініціатор референдумів щодо створення Південно-Східної автономії. Ініціатор усіх рішень місцевої влади щодо державного чи регіонального статусу російської мови. "За багаторічну сумлінну роботу й вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток Донецької області" 19 листопада 2008 Ющенко нагородив Близнюка Орденом «За заслуги» І ступеня.
Сергій Ківалов (Підрахуй) отримав Почесну грамоту й медаль «за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації конституційних виборчих прав громадян України».

Михайло Потебенько - генпрокурор 1998-2002 рр. Під особистим керівництвом Потебенька почалося «розслідування» справи Гонгадзе. Він заперечував у ній роль Кучми та називав плівки Мельниченка «хвальшивкою». Дружина Гонгадзе - Мирослава вважає Потебенька причетним до смерті Георгія. Потебенько дав такий старт справі, що досі не названі замовники вбивства. "За визначний особистий внесок у розбудову правової держави"16 лютого 2007 від Ющенка отримав Орден Ярослава Мудрого ІІІ ступеня
Бондик Валерій - отримав звання Заслужений юрист України. В 2004 році, Бондик був у складі ЦВК, обвинувачувався у фальсифікації виборів на користь Януковича. Член депутатської фракції Партії регіонів. Указ від 18 грудня 2009 року.
Пеклушенко Олександр – Заслужений економіст України. Заступник голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді. Указ від 30 листопада 2009 року. Насправді звання отримав за висновки Тимчасової слідчої комісії ВР, яка зводила наклеп на уряд про нібито неефективну діяльність із ліквідації повеней у Західних регіонах.
Ющенко прагне засвідчити свою покірність і прихильність до команди Януковича. Гарант сподівається, що януковичі не «кинуть» його, дотримаються таємної угоди, і він – Ющенко таки стане після виборів прем'єр-міністром.
Запитаймо себе: чи нищив би патріотичний президент систему національних нагород заради симпатій Януковича і його команди?
Тези для коментування: Перед виборами, кандидати у президенти щосили б’ють себе у груди з криком: «Я патріот!» На загальному фон, особливо виділяється діючий президент - Віктор Ющенко. Себе він оголосив патріотом України №1.
Ющенко, із властивим йому «месіанізмом», взявся визначати, хто в Україні патріот, а хто ні. Судить безапеляційно чітко, так, ніби в підвалах Секретаріату вже сконструювали й задіяли детектор вимірювання патріотизму.
Але, чи зміг би президент - патріот зробити все перераховане вище? Відповідь на всі ці питання однозначна. НІ! Патріотичний президент не міг би все це скоїти.
Розповідаючи про свій патріотизм, Віктор Ющенко вважає українців хворими на масову амнезію. Але МИ все добре пам’ятаємо. Сьогодні вже не віримо словам, а зважаємо на дії. Тому то й рейтинг у Ющенка 3%.
Віктор Ющенко не має шансів на перемогу. Але він веде агресивну пропаганду в середовищі національно-демократичного електорату. Ющенко відверто ображає та навішує ярлики на Юлію Тимошенко – намагається відколоти від неї виборців. Тим самим Ющенко працює на Януковича. Це ще одна ціна його патріотизму.

Андрій Стрілець

Обговорити цю новину у форумі

09-01-2010 21:41 Тернопільщина // Політика // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1263066073.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua