Майдан / Архів Новин Карта Майдану

08-10-2002 17:58, Майдан-ІНФОРМ
Список депутатів кучмівської більшості.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1034089113.html

Фракція партій ППУ і «Трудова Україна» - 41 депутат

Михайло Бауер
Сергій Бичков
Сергій Буряк
Олександр Буряк
Тарієел Васадзе
Віктор Веретенников
Леонід Гадяцький
Анатолій Гиршфельд
Василь Гладких
Віктор Горбачов
Василь Гуреєв
Григорій Дашутін
Андрій Деркач
Леонід Деркач
Станіслав Довгий
Тарас Довгий
Віктор Драчевський
Олександр Єдін
Тетяна Засуха
Юлій Йоффе
Анатолій Клименко
Олександр Касьяненко
Олександр Кузьмук
Анатолій Кукоба
Віталій Майко
Нвер Мхитарян
Микола Нощенко
Микола Онищук
Віктор Пінчук
Лариса Полякова
Михайло Поплавський
Анатолій Раханський
Дмитро Рудьковський
Леонід Сергієнко
Станіслав Стребко
Валерій Сушкевич
Дмитро Табачник
Сергій Тигипко
Адам Чикал
Ігор Шаров
Федір Шпиг


Фракція «Регіони України» - 37 депутатів

Володимир Авраменко
Валерій Акопян
Ганна Антоньєва
Леонід Байсаров
Іван Бастрига
Тетяна Бахтеєва
Раїса Богатирьова
Володимир Бронніков
Сергій Бубка
Василь Горбаль
Геннадій Горлов
Юхим Звягільський
Володимир Зубанов
Людмила Кириченко
Леонід Клімов
Андрій Клюєв
Олександр Колоніарі
Микола Комар
Валерій Коновалюк
Олексій Корсаков
Микола Круглов
Іван Курас
Валентин Ландик
Олександр Лещинський
Володимир Наконечний
Олег Панасовський
Олександр Пеклушенко
Володимир Рибак
Равиль Сафіуллін
Георгій Скудар
Віктор Тимошенко
Віктор Турманов
Віталій Хомутинник
Олег Царьов
Іван Четверіков
Ігор Шкиря
Микола Янковський


Фракція соціал-демократичної парії України (об’єднаної) - 36 депутатів

Борис Андресюк
Володимир Воюш
Іштван Гайдош
Валерій Горбатов
Олександр Грановський
В’ячеслав Дубицький
Валерій Євдокимов
Володимир Заєць
Володимир Заплатинський
Микола Злочевський
Леонід Кравчук
Петро Кузьменко
Микола Лісін
Олег Лукашук
Анатолій Левін
Володимир Мазуренко
Валентин Мельничук
Олег Неміровський
Володимир Нечипорук
Михайло Папієв
Анатолій Писаренко
Петро Писарчук
Ігор Плужников
Сергій Подобедов
Тамара Прошкуратова
Іван Різак (в кінці вересня призначений главою Закарпатської облдержадміністрації, однак поки не склав депутатські повноваження)
Геннадій Руденко
Володимир Рябика
Євген Сигал
Григорій Суркіс
Ярослав Сухий
Ігор Франчук
Анатолій Франчук
Олександр Царенко
Володимир Шепетін
Нестір Шуфрич


Група «Народовладдя» - 18 депутатів:

Олег Беспалов
Василь Гаврилюк
Богдан Губський
Вадим Гуров
Володимир Демьохін
Олександр Задорожній
Сергій Іванов
Орест Климпуш
Олексій Козаченко
Лев Миримський (на довиборах обраний також депутатом Верховної Ради Криму)
Сергій Осика
Кирило Поліщук
Сергій Ратушняк (пізніше ввійшов до групи «Демініціативи)
Павло Рябікін
Леонід Сватков
Ігор Сміяненко
Михайло Сятиня
Володимир Шкляр


Група «Європейський вибір» - 18 депутатів

Олександр Абдуллін
Віктор Антемюк
Григорій Бондаренко
Сергій Бондарчук
Андрій Веревський
Іван Вернидубов
Костянтин Жеваго
Леонід Ісаєв
Григорій Калетник
Ігор Кальниченко
Євген Лапін
Павло Матвієнко
Володимир Пєхота
Василь Потапов
Валентин Савицький
Геннадій Самофалов
Володимир Сацюк
Ігор Челомбітко


Група «Демократичні ініціативи» - 18 депутатів (У фракції 19 парламентаріїв. Не написав заяву Іван Плющ)

Степан Гавриш
Ернест Галіє
Людмила Давидова
Михил Добкін
Михайло Зубець
Олег Каратуманов
Микола Колесник
Ігор Поганий
Михайло Потебенько
Віктор Развадовський
Борис Райков
Ігор Резнік
Василь Салигін
Олег Салмін
Дмитро Сандлер
Дмитро Святаш
Олександр Фельдман
Олексій Ярославський


Фракція Народно-демократичної партії - 17 депутатів:

Олександр Бандурка
Віктор Заїчко
Олег Зарубінський
Леонід Каденюк
Олександр Карпов
Володимир Кафарський
Станіслав Косинов
Юрій Крук
Володимир Мовчан
Віталій Олуйко
Микола Павлюк
Олег Петров
Валерій Пустовойтенко
Людмила Супрун
Анатолій Толстоухов
Микола Шведенко
Сергій Шевчук


Фракція «Аграрії України» - 16 депутатів

Олександр Борзих
Катерина Ващук
Михайло Гладій
Ігор Єремеєв
Василь Калинчук
Іван Кириленко
Анатолій Козловський
Валерій Мартиновський
Володимир Плютинський
Іван Рішняк
Валерій Самоплавський
Віктор Слаута
Сергій Терещук
Олександр Шевченко
Микола Шершун
Василь Шпак


Група «Народний вибір» - 14 депутатів

Геннадій Астров-Шумілов
Микола Баграєв
Віктор Бойко
Микола Будаг’янц
Микола Гапочка
Володимир Гошовський
Віктор Кириллов
Микола Мельников
Василь Надрага
Микола Солошенко
Віктор Тополов
Катря Фоменко
Енвер Цкитішвілі
Володимир Щербань


Позафракційні - 11 депутатів

Олександр Біловол
Володимир Бойко
Геннадій Васильєв
Олександр Волков
Олександр Зінченко
Сергій Касьянов
Сергій Ківалов
Сергій Матвієнков
Анатолій Мокроусов
Володимир Сивкович
Станіслав Сташевський


Депутати, що ввійшли до більшості від Блоку Юлії Тимошенко, які у вівторок покинули лави фракції - 3 людини

Василь Онопенко
Сергій Правденко
Петро Толочко


Депутати, що ввійшли до більшості від Компартії, які у вівторок покинули лави фракції - 2 людини

Олег Блохін (перейшов у фракцію СДПУ(о)
Вадим Литвин (перейшов у фракцію Партій промисловців та підприємців і «Трудова Україна").
<a href="/n/free/1034089113" target="_top">Обговорити цю новину у форумі</a>

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1034089113.html




Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua