Майдан / Архів Новин Карта Майдану

02-05-2004 00:10 Майдан-ІНФОРМ,
Міліція отримує звання за сприяння бандитизму - СБУ за анархію.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1083445821.html

За даним, які найшли на “Майдан-Інформ” з кількох різних джерел “першотравневою акцією” так званих “анархістів” керували офіцери СБУ. Важко сказати чи були в складі колоритної групи прихильників світової анархії які зібралися в районі Печерської Лаври “прості чесні” анархісти, але офіцерів у цивільному там було декілька.

З огляду на відсутність великих акцій з боку “Нашої України” так звані анархісти обмежилися рванням листівок цього блоку на Майдані Незалежності, чим привернули увагу лише групи проющенківськи налаштованих пенсіонерів.

Про наявність офіцерів спецслужб серед “анархістів” повідомили також члени ВМО “Молодь надія-України”.

Провокації з використанням ряжених “анархістів” влада проводила зимою 2001 року під час акції “Україна без Кучми”. Тодішні “анархісти” напали на наметових містечко акції, в час коли більшість маніфестантів пішли походом до Адміністрації Президента. Тоді “анархістами” виявилися студенти Академії Внутрішніх справ України.

Очевидно що сьогодні використали стару міліцейську “заготовку” двохрічної давності. Схоже СБУ перейшло в підпорядкування міліції. Як вже повідомляв “Майдан-Інформ” керівнику закарпатських міліціонерів нещодавно було присвоєне генеральське звання “за дії в Мукачеві”. Проте в Мукачеві діяла не міліція а групи організованих бандитів. Схоже у Києві певні функціонери СБУ не проти отримати генеральські звання за організацію безчинств під чорними прапорами анархії.
<p><a href="/n/free/1083445821" target="_top">Обговорити цю новину у форумі</a></p>

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1083445821.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua