Майдан / Архів Новин Карта Майдану

08-06-2004 23:34 Майдан-ІНФОРМ, новини
Або "обрєзаніє", або звільнення...

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1086726894.html

8 червня у Сумах відбулося засідання викладацького та обслуговуючого персоналу технікуму СНАУ. Як повідомив Іван ЗАБУГА, який ще до сьогоднішнього дня працював енергетиком технікуму, на цьому засіданні був присутній представник ректора СНАУ Олександра ЦАРЕНКА.

Нічого не пояснюючи, він наказав присутнім негайно подати заяви до СДПУ(о). На зауваження Івана ЗАБУГИ про те, що він є прихильником Віктора ЮЩЕНКА і вступати ні до якої партії не збирається, представник голови Сумського обкому СДПУ(о) заявив, що в разі відмови його очікує негайне звільнення з роботи. Зі слів вже колишнього енергетика технікуму СНАУ, він на даний час займається пошуком роботи, в зв’язку з тим, що ці аргументи на нього не подіяли.

Крім цього, як відомо керівництво СНАУ „відзначалося” й іншими своїми справами. За повідомленнями обласних та центральних ЗМІ, ще 5 травня в СНАУ на всіх кафедрах пройшли засідання, на яких викладачам було оголошено про їхнє звільнення. Поновлення на роботу було можливо лише в одному випадку: заява про поновлення приймалася разом з заявою в СДПУ(о).
<p><a href="/n/free/1086726894" target="_top">Обговорити цю новину у форумі</a></p>

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1086726894.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua