Майдан / Архів Новин Карта Майдану

05-07-2004 12:34 Майдан-ІНФОРМ, новини
Київ солідарний з сумськими студентами (додані фото)

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1089020075.html

Сьогодні небайдужі студенти і колишні студенти в рамках всеукраїнської акції солідарності з повсталими сумськими студентами провели пікетування Міністерства освіти і науки. „Суми – безпрєдєл!” – таке гасло розгорнули учасники пікетування перед входом до міністерства (http://maidan.org.ua/n/foto/1089056013 , http://maidan.org.ua/n/foto/1089056795). Працівники міністерства, а також ті, хто відвідував цю установу у переддень вступних іспитів, завдяки листівкам змогли отримати інформацію про події у Сумах від самих студентів, а не з темників і циркулярів. Пузаті панове, які виходили з державних мерседесів і джипів, сахались тендітних дівчаток, які пропонували їм прочитати листівку (http://maidan.org.ua/n/foto/1089056356 , http://maidan.org.ua/n/foto/1089056581 ). „А я не умію читати,”- сказав один з них. Деякі зацікавлено питали: „А ви з якого вузу?” Певно, ідея громадянської солідарності для них далека.

З пікетувальниками зволив поспілкуватись „сам” – світоч освіти від СДПУ(0) Кремінь (http://maidan.org.ua/n/foto/1089056581). Менторським і водночас дружнім тоном він почав розповідати, як буде гарно студентам у новому об’єднаному університеті і що ті, хто влаштовує акції протесту, роблять це з особистих корисливих мотивів і за гроші. Що ж, кожен міряє по собі. Коли ж у нього спитали, чому в освіті, від директора школи до ректора університету - всюди ставленики СДПУ(0), пан міністр помітно рознервувався, і з, рештою, послав учасників пікету забрати у невідомих спонсорів гроші, які їм ніби-то мали заплатити. Мимохіть з’явилась думка про матеріальну скруту пана міністра, який мріє про „ліві” заробітки, і захотілось пожертвувати у фонд його нового мерседеса по одній гривні.

Після завершення пікету його учасники пройшли проспектом Перемоги на чолі з тим же гаслом - „Суми – безпрєдєл!”.

Дивіться фоторепортаж у Фотоархіві Майдану.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1089020075.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua