Майдан / Архів Новин Карта Майдану

06-07-2004 09:08 Майдан-ІНФОРМ, новини
„Не заважайте студентам вчитися!!!”

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1089094124.html

Закликали учасники акції солідарності з сумськими студентами, що відбулась в понеділок між 12.00 і 13.00 у Луцьку на майдані перед обласною державною адміністрацією. Її організаторами виступили Волинське відділення коаліції молоді „Наша Україна” та інформаційно-просвітницька кампанія „Чиста Україна”.

Свою підтримку ровесникам і колегам, студентам і викладачам сумських навчальних закладів, які уже впродовж двох місяців безуспішно намагаються домогтися прозорості та законності в процесі об’єднання трьох закладів в один, волинські студенти продемонстрували нетрадиційно і оригінально – у форми інсценізації того, що відбувається у Сумах.

Зо два десятки молодих людей розсілися на асфальті перед ОДА і, діставши книжки, ручки та зошити, почали ... вчитися. Хвилин 15 вони, як і належить студентам, ретельно гризли граніт науки та раптом на горизонті з’явився „Олександр Царенко (СДПУ(0))”, який почав забирати у них підручники, змушувати прибирати, агітувати за свою партію. У виставі, на щастя, восторжествувало добро – студенти, об’єднавши зусилля, заявили своє рішуче „Ні!” і відправили горе-ректора у корчі (як в переносному, так і в прямому сенсі цього слова). Як відбудеться у житті, за словами координатора Волинського відділення коаліції молоді „Наша Україна” та кампанії „Чиста Україна” Ігоря Гузя, залежить в першу чергу від самих студентів, від того, зможуть вони стати на захист своїх прав та інтересів, чи дадуть зробити з себе стадо баранів, яким хто як хоче, так і керує.

Учасники акції звернулись до голови ОДА, начальників відповідних управлінь з закликом не бути байдужими до того, що зараз відбувається в Сумах, передати, як своєму керівництву в Києві, так і сумським колегам, що цього разу беззаконня та такий вже звичний всім „безпредєл” не пройде. Молодь Волині, як і інших регіонів України, готова до стати на захист своїх друзів, готова відстояти закон. Не виключено, що вже найближчими днями луцькі студенти поїдуть в Суми. В будь-якому випадку акції солідарності будуть повторюватись.

Детальнішу інформацію про події у Сумах читайте на сайті sumy-bespredel.narod.ru

В Фотоархів Майдану додані світлини:
1. Початок молодіжного пікетування Волинської ОДА (http://maidan.org.ua/n/foto/1089093857)

2. Епізод театрального дійства „студенти Сум позбавляються ненависного ректора Царенка” (http://maidan.org.ua/n/foto/1089094013)

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1089094124.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua