Майдан / Архів Новин Карта Майдану

09-07-2004 15:11 Майдан-ІНФОРМ, новини
Освітянам Волині нічого не відомо про ситуацію навколо об’єднання вищих навчальних закладів в Сумах

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1089375061.html

Саме про це засвідчили результати соціологічного опитування, проведеного сьогодні в місті Луцьку представниками громадянської кампанії „Пора!”.

Під час обідньої перерви, з 13 до 14 години, було опитано 224 працівники управління освіти та науки Волинської ОДА та адміністрації найбільшого на Волині навчального закладу – Волинського державного університету імені Лесі Українки. Результати виявились вражаючими. Так, 174 респонденти, а це 77,7%, зізнались, що їм нічого не відомо „про конфліктну ситуацію з вищими навчальними закладами Сум”.
А шкода, адже якщо вірити їхнім сумським колегам, схожий процес чекає на більшість ВУЗів. Вже діє державна програма поетапної оптимізації мережі вищих закладів на 2004-2006 роки, згідно якої схожий процес чекає на ряд закладів по всій Україні. От тільки питання – схожий за суттю чи за методами?
39 опитаних (17,4%), які чули про перипетії в Сумах, відповіли, що вважають таке об’єднання навчальних закладів недоцільним. Серед них, зокрема, керівники високих рівнів, що черговий раз підтверджує, що створення Сумського національного університету є забаганкою кількох осіб, для задоволення їхніх же інтересів, і аж ніяк не потреб освіти в Україні в цілому.
За словами організаторів, результати опитування не стали для них несподіваними. Ні для кого не секрет, що існуюча влада поширює лише „угодну” інформацію, з „угодної” точки зору. Тому, окрім проведення опитування, активісти громадянської кампанії „Пора!” розповсюдили кілька тисяч листівок, в яких подано максимально правдивий опис сумських подій.

Це вже друга акція, що відбулась у Луцьку на підтримку сумських студентів. Нагадаємо, що в понеділок 5 липня, активісти Волинського відділення коаліції молоді „Наша Україна” провели міні-пікет-виставу перед Волинською облдержадміністрацією.

http://kuchmizm.info/weblog/archives/000198.html#more

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1089375061.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua