Майдан / Архів Новин Карта Майдану

10-07-2004 01:08 Майдан-ІНФОРМ, новини
Одеса підтримує сумських студентів!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1089410903.html

В четвер - 8.07 пройшла акція підтримки сумських студентів у Одесі! Місцеві студенти підтримали студентський спротив у Сумах інформаційною акцією.

Впродовж кількох годин, в час обідньої перерви, на Олександрівському проспекті вони розповсюджували серед перехожих інформаційні <a href="http://kuchmizm.info/weblog/archives/sumy.pdf">листівки</a> з написами "Сьогодні Суми - завтра вся Україна!", "Якщо сьогодні програють сумчани - завтра програємо всі ми!" та багатьма іншими. На листівці було поміщено також детальну інформацію про перебіг подій у Сумах.

Одесити жваво цікавилися новинами щодо подій у Сумах та розпитували активістів кампанії про перебіг подій у наметовому містечку, про яке вони, в переважній більшості, тільки що дізналися. Інформація, яку одесити не можуть отримати із українських ЗМІ, знаходила розуміння у багатьох перехожих. Одесити висловлювали сподівання, що сумські студенти відстоять свою позицію і здобудуть перемогу у їх боротьбі.

http://kuchmizm.info/weblog/archives/000201.html#more
<p><a href="/n/free/1089410903" target="_top">Обговорити цю новину у форумі</a></p>

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1089410903.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua