Майдан / Архів Новин Карта Майдану

11-07-2004 08:16 Майдан-ІНФОРМ, новини
Наступним буде Чернігів?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1089522995.html

Не дивлячись на канікули, спеку та інші негаразди, 8 липня близько 30 студентів міста вийшли на вулиці, щоб підтримати своїх побратимів із Сум.

Ініціатором та організатором акції виступила громадська компанія “ПОРА!”, підтримало захід ЧОВМГО “Студентське Братство”.

Спочатку о 10.00 год. відбулося пікетування облдержадміністрації з гаслами “Студенти - не раби!”, “Руки геть від Сум!”, “Наступним буде Чернігів?”, “ Ми не будемо мовчати!”, “ПОРА захищати свої права!” та ін. Потім студенти вирушили до гуртожитків та центральних корпусів найбільших у місті вузів, де проводилася роз’яснювальна робота серед молоді щодо ситуації в Сумах. Звідти активісти вирушили до найбільших місць відпочинку молоді.

Всі три етапи акції супроводжувалися театралізованою виставою, у якій на дівчину з зав’язаним ротом та табличкою “УКРАЇНСЬКЕ СТУДЕНСТВО” накинули зашморги два хлопці у чорних футболках “ВЛАДА” та “АДМІНІСТРАЦІЯ”, а також, роздачею <a href="http://kuchmizm.info/weblog/archives/sumy.pdf">листівки “ПОРА!”</a>

Щодо конфліктів з правоохоронними органами, то в Центральному парку культури та відпочинку одного з активістів (Денис Д.) намагалися затримати представники міліції, але його швидко вдалося визволити. Єдиний неприємний епізод - це те, що, не дивлячись на протести координатора, було відібрато близько 200 останніх листівок. Більше конфліктів з міліцією не було.

Одразу в день акції по міському радіо вийшов репортаж про пікетування адміністрації. Також пообіцяли дати свій матеріал газети “ Сіверщина” та “Гарт”.

Загалом хід акції та її результати оцінюються як цілком позитивні.

http://kuchmizm.info/weblog/archives/000202.html#more
<p><a href="/n/free/1089522995" target="_top">Обговорити цю новину у форумі</a></p>

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1089522995.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua