Майдан / Архів Новин Карта Майдану

28-09-2004 15:57 Майдан-ІНФОРМ,
Смішко визнав, що обідав з Ющенком напередодні отруєння

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1096376279.html

Після свого звіту на спеціальній комісії ВР з розслідування обставин отруєння Ющенка, голова СБУ Ігор Смішко вирішив поділится з журналістами деякими секретами. Він визнав, що дійсно вечеряв з Віктором Ющенко 5 вересня, незадовго до його отруєння.

Депутат Олександр Волков, що є одним із представників комісії, повідомив, що разом з Ющенко та Смішко вечеряв і перший зам голови СБУ Володимир Сацюк. Вечеря відбулася на дачі в Сацюка.

На запитання, як просувається справа, Смішко відповів що є "певні здвиги". Він також додав, що розслідування є "справою честі СБУ".

Також надійшло повідомлення від депутата Володимира Сивковича, що головує у слідчій комісії. Він повідомив про спільне з Генпрокуратурою рішення провести незалежну судмедекспертизу у рамках розслідування.

Сивкович висловив сподівання, що експертизу проводитиме комісія із українських та зарубіжних експертів. Також депутат має надію, що розслідування дасть свої результати вже після першого туру президентських виборів.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1096376279.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua