Майдан / Новини Карта Майдану

29-03-2005 12:44 Майдан-ІНФОРМ, Дніпропетровськ
Студенти Гірничої Академії - проти Півняка

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1112093082.html

Слово "Півняк" означає для дніпропетровських студентів те саме, що "Царенко" для сумських. Ця людина, незаконно поєднуючи роботу на чолі виборчого штабу Януковича з державною службою, прославилась репресіями проти "помаранчевих" студентів і участю у фальсифікаціях виборів.

23 березня біля будівлі Дніпропетровської Національної гірничої академії вимагали переобрання студентських рад шляхом відкритого і прозорого студентського голосування. Крім того, вони вимагали вибачення Півняка за його протиправні дії під час президентської кампанії 2004 року. Як бачите, вимоги студентів були досить скромні - це в той час, коли Президент рекомендував таким, як Півняк, писати заяви.

У разі ігнорування висунутих до Півняка вимог студенти розпочнуть кампанію, спрямовану на відставку ректора.

Організатор протестів - студент 5 курсу Гірничої академії Рудий. Він розповів журналістам, що під час виборів за розпорядженням Півняка у гуртожитках робили обшуки, шукаючи агітаційну літературу "Пори". Тих, у кого знаходили якусь атрибутику цієї організації, викликали в ректорат і грозили відрахуванням.

Під час революції студенти Гірничої академії звертались до Півняка з вимогами приборкати студентські ради, які чинять свавілля у гуртожитках. Майдан теж повідомляв (тут і тут) про півнякову діяльність.


Тепер студенти збираються подавати скаргу до прокуратури. Ми, у свою чергу, рекомендуємо панові Півняку не чекати на звільнення з ганьбою і піти самому.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1112093082.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua