Майдан / Новини / Статті Карта Майдану

24-09-2005 16:26 Майдан-ІНФОРМ, Світ, Технології
Кишенькова книжка блогерів та кібер-дисидентів

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1127568403.html

Саме так називається підбірка статей, об"єднана в один підручник, який днями видала відома організація "Репортери без кордонів".

Дуже небагато людей не знають в наш час про те, що кожен громадянин з виходом в Інтернет може стати потужним та впливовим "інтернетЗМІ".

Серед різних способів відносно легко вийти "у світ" і починати свою роботу в мережі, в якості кібер-дисидента, громадянського журналіста тощо. потрібно в першу чергу відзначити "блоги", або веб-щоденники. ("Живий журнал"- давно уже класика жанру).

В підручнику для блогерів - початківців від "Репортерів без кордонів" йдеться не тільки про те, як створити собі блог, як забезпечити анонімність під час друкування матеріалів та роботи з поштою, але й, серед багатьох інших корисних навичок, про те як правильно повідомити світ про появу нового чудового щоденника за допомогою пошукових машин.

Підручник англійською мовою можна скачати в форматі pdf тут, або перечитати онлайн тут.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1127568403.html


Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах та розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини чи статті, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.


 
Перша Сторінка / Останні Новини / Питання та Відповіді про Майдан / Статті / Народні Новини / Листи На Майдан / Майдан-ЗахідМайдан-ВостокПраво / Бібліотека / Досьє / Фотоархів / Заяви та Звернення / Культура / Економіка / Наша Історія / Філософія, Релігія, Духовність / Діаспора / Голодомор / Преса / Україна-Росія / Гумор / Без правил / Оголошення / Технічна Допомога / Архіви Майдану / Розробки / Мова / Вільний Форум


Українська банерна мережа

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2005
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури та мережевої адреси !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації
(поки не зовсім повний) переклад ліцензії українською