Майдан / Новини / Статті Карта Майдану

05-11-2005 13:33 Майдан-ІНФОРМ, Україна, Право
"Секретні укази": боротьба триває

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1131190402.html

Апеляційний суд м.Києва прийняв до розгляду апеляційну скаргу правового радника Альянсу "Майдан" на постанову Печерського суду м.Києва, котрою було відмовлено у визнанні протиправними бездіяльности Президента України В.Ющенка.

Бездіяльність "помаранчевого" Президента полягає у ненаданні відповіді на інформаційний запит з вимогами надати назви та реквізити указів та розпоряджень глави держави, виданих під грифом "опублікуванню не підлягає".

12.09.05 Печерський районний суд столиці виніс постанову про відмову у задоволенні позову, де-факто повіривши представникові відповідача на слово - у судовому засіданні був продемонстрований нібито надісланий лист Секретаріату Президента (а не адресата запиту, звичайно), з відмовою у наданні інформації. В якости "доказу" надсилання відповіді суд першої інстанції прийняв аркуш з нібито внутрішнього реєстру вихідних документів Секретаріату, без підписів і печаток.

Таким чином, боротьба триває і у разі неприпинення практики видання і неоприлюднення раніше виданих "секретних матеріалів" на Президента чекають нові судові неприємности. Найближчими днями кількість позовів має збільшитися...

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1131190402.html


Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах та розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини чи статті, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.


 
Перша Сторінка / Останні Новини / Питання та Відповіді про Майдан / Статті / Народні Новини / Листи На Майдан / Майдан-ЗахідМайдан-ВостокПраво / Бібліотека / Досьє / Фотоархів / Заяви та Звернення / Культура / Економіка / Наша Історія / Філософія, Релігія, Духовність / Діаспора / Голодомор / Преса / Україна-Росія / Гумор / Без правил / Оголошення / Технічна Допомога / Архіви Майдану / Розробки / Мова / Вільний Форум


Українська банерна мережа

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2005
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури та мережевої адреси !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації
(поки не зовсім повний) переклад ліцензії українською