Майдан / Новини / Статті Карта Майдану

09-11-2005 14:46 Майдан-ІНФОРМ, Львівщина, Економіка
Львівські видавці не вірять українським законодавцям

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1131540397.html

Львівські видавці не вірять, що ввізне мито на книжкову продукцію доможе українському видавцю. Над розробленням законопректу, про введення ввізного мита на книжкову продукцію, працює зараз народний депутат України, член комітетеу Свободи преси і слова Володимир Яворівський разом із чотирнадцятьма членами української спілки письменників, які водночас є народними депутатами. Про це він повідомиву „Гал-info”. „Досі взагалі не було вїзного мита. Відповідно був постійний притік контробандної книжкової продукції із Росії. Майбутній законопрект допоможе українському виробнику”, - зазначив Володимир Яворівський.

Директор видавничих проектів видавництва «Піраміда» Орест Бакайчук наголошує, що його видавництво ні в якому разі не підвищить ціни на українські книги і взагалі це ніяк не позначиться на їхній роботі.

Начальник виробничого відділу книжкової фабрики „Атлас” Ірина Собенко заявила: « Наші українські книги і так не мають високих тиражів. Навпаки, я вважаю, що українська книга повинна бути дешевшою, адже ціни і так досить високі.»

Директор видавництва « Каменяр» Дмитро Сапіга наголошує: «Ми не будемо піднімати ціни на книги. І взагалі, я вважаю, що поки не буде повноцінної книжкової торгівлі – мережі магазинів і т.п., ніяке підвищення ввізного мита не допоможе українському видавцю. Це просто махання маленькою палицею над річкою».

Законопрект плануть створити в листопаді-грудні цього року.

„Гал-info”

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1131540397.html


Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах та розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини чи статті, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.


 
Перша Сторінка / Останні Новини / Питання та Відповіді про Майдан / Статті / Народні Новини / Листи На Майдан / Майдан-ЗахідМайдан-ВостокПраво / Бібліотека / Досьє / Фотоархів / Заяви та Звернення / Культура / Економіка / Наша Історія / Філософія, Релігія, Духовність / Діаспора / Голодомор / Преса / Україна-Росія / Гумор / Без правил / Оголошення / Технічна Допомога / Архіви Майдану / Розробки / Мова / Вільний Форум


Українська банерна мережа

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2005
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури та мережевої адреси !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації
(поки не зовсім повний) переклад ліцензії українською