першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Докази розповсюдженої по 5 каналу брехні "Нашої України"

КиївщинаПолітика

Майдан-ІНФОРМ: 07-04-2006 02:40 // // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1144366857.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У фотоархіві Майдану можна побачити копії судових рішень, які доводять, що Київський обласний штаб "Нашої України" поширив за допомогою 5 каналу цинічну брехню. В біжучій стрічці 5 каналу кілька годин транслювалось повідомлення про те, що в місті Ірпінь Київської області у судовому порядку скасовано результати виборів на трьох дільницях. Пізніше, після нашого дзвінка на 5 канал, до інформації було додано "за даними обласного штабу "Нашої України".

Саме цю брехню, звичайно, зовсім випадково, з самого ранку поширювали по Ірпеню підтримуваний "Нашою Україною" кандидат в мери Ірпеня Олег Бондар, який, витративши на кампанію величезні гроші, посів 2 місце, такий самий грошовитий невдаха Василь Бабицький від КУНу (8 місце), а також бучанська "Пора", яка підтримувала кандидата на Ірпінські міські голови Валерія Криворога, який витратив не менше коштів, ніж Бондар і Бабицький, але посів лише 10 місце.

У фотоархіві можна побачити рішення Київського апеляційного суду на скаргу О. Бондаря (http://maidan.org.ua/n/foto/1144362169 і http://maidan.org.ua/n/foto/1144362535 та http://maidan.org.ua/n/foto/1144362835), яке дозволяє отримати йому хіба що моральне задоволення (Ірпінський суд не задовольнив жодної його вимоги), рішення Ірпінського міського суду на ще одну скаргу О. Бондаря (http://maidan.org.ua/n/foto/1144363398 і http://maidan.org.ua/n/foto/1144363724 та http://maidan.org.ua/n/foto/1144364028) та рішення Ірпінського міського суду на скаргу В. Бабицького (http://maidan.org.ua/n/foto/1144364287 і http://maidan.org.ua/n/foto/1144364748 та http://maidan.org.ua/n/foto/1144364898 і http://maidan.org.ua/n/foto/1144365074).

Про те, чи оскаржив Бондар в апеляції свою другу скаргу, стане відомо сьогодні зранку, а от Бабицький пропустив термін оскарження і подав апеляціну скаргу лише 5 квітня, тому суд повинен залишити її без розгляду.

Зараз в Ірпінському міському суді знаходиться багато скарг на різні види виборів, в т.ч. й скарга Партії регіонів та "Народної опозиції" Вітренко щодо виборів до Верховної Ради. Олег Бондар та його "нашоукраїнська" команда діють в унісон з регіонами та старою місцевою владою, намагаючись визнати недійсними хоч якісь вибори на будь-якій дільниці, щоби потім знайти спосіб прив'язати це до виборів Ірпінського міського голови та скасувати вибори на цій дільниці. Це є повний юридичний нонсенс, однак, за нашою інформацією, для скасування результатів виборів Ірпінського міського голови, на яких перемогла позапартійна і незалежна від жодної політичної сили Мирослава Свистович (проживає з чоловіком і двома дітьми в однокімнатній квартирі, не має бізнесу і навіть автомобіля), бізнесмени різних кольорів готові витратити незліченну суму коштів.

Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 07-04-2006 02:40 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1144366857.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Оцініть цю новину: 5 4 3 2 1

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское право
  Цікавинки від RedTram:
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua