першановинистаттінародні новинилистизахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Тернополі виявлено першого в Україні злісного хакера

ТернопільщинаПраво

Майдан-ІНФОРМ: 13-04-2006 10:10 // // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1144912253.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Співробітники УСБУ у Тернопільській області виявили та задокументували факт несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж. Фахівці підкреслюють, що оригінальний пристрій для втручання до бездротової системи надання інтернет-послуг було застосовано з протиправними намірами уперше в Україні, – повідомили Західну інформаційну корпорацію 13 квітня у прес-групі УСБУ в Тернопільській області.

Зловмисником виявився молодий талановитий мешканець Тернополя – колишній системний адміністратор у провайдерській компанії, котрий вирішив таким чином помститися її керівництву за звільнення з роботи.

Використовуючи спеціальні програмні продукти, за допомогою приймально-передавальної антени спеціаліст здійснив підміну і, порушуючи закон, використав електронні ідентифікаційні атрибути, права на які належать приватній особі. Це спричинило втрату користувачем доступу до інтернет-ресурсу. У такий спосіб «винахідник» не лише демонстрував провайдерській компанії недосконалість її захисних систем, через що фірма могла втратити довір’я абонентів, але й створив власну мережу, щоб отримувати кошти за чужий рахунок.

Спійманий співробітниками УСБУ «на гарячому» під час підключення і користування чужими ресурсами, правопорушник зізнався у своїх неправомірних діях.

За цим фактом слідчий відділ УСБУ в Тернопільській області порушив кримінальну справу за частиною 1 статті 361 (несанкціоноване втручання в роботу ЕВМ (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку) Кримінального кодексу України.

Західна інформаційна корпорація

Майдан-ІНФОРМ: 13-04-2006 10:10 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1144912253.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Оцініть цю новину: 5 4 3 2 1

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

Шукати слова в новинах:
++ Розширений пошук


Google Custom Search
  Наші проекти :
"Стоп ДСК!"
"За відкриту владу!"
"Виборчий тендер 2010, моніторинг"
  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
  ПРЯМА ДІЯ :
В. Левчук, програміст з Харкова, просить допомоги: терміново потрібні гроші на операцію
Допоможіть придбати ліки – подаруйте дитині майбутнє
Скажи "ні" політичним силам, які кажуть "так" Податковому кодексу
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
Олександр Северин: З історії українських граблів. "Київська катастрофа" *
eПОШТА: Неоголошена війна проти українського народу та як протистояти свавіллю спецпризначенців
юридична фірма «КМ Партнери».: Загальні міркування про Податковий кодекс у пропонованій редакції
Василь Овсієнко: Загибель Василя Стуса
Олесь Хмельницький: Смердяковщина – аморальне підґрунтя сучасної гуманітарної політики в Україні
Юрий Чумак: Нужна ли Украине «спецментслужба»?
Галя Койнаш: Машина по дискредитации страны / Discredited by Silence
Олеся Стратієнко: Три пригорщі для Уляна.
Дмитрий Назарец, адвокат: Грустная история одного инвестора. Часть вторая, Судейская
Галя Койнаш: Кому потрібна імітація демократії?
Андрій Левус: 5 причин поразки націонал-демократів
Микола Рябчук: Про користь наївності
Святослав Караванський: Лист до Президента США Б. Обами
Олександр Северин: Where there is a will, there is a way
Галя Койнаш: Без прального порошку / Freedom of Speech unlaundered
  Цікавинки від RedTram:
Завантаження ...


Українська банерна мережа

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2010
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації
(поки не зовсім повний) переклад ліцензії українською