першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Богдан Губський привласнює партію «Батьківщина»

Політика

Майдан-ІНФОРМ: 05-06-2006 14:13 // // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2006/1149506025.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Зараз доволі серйозно обговорюється можливість призначення на посаду Першого віце-спікера або віце-спікера Верховної Ради за квотою БЮТ… Богдана Губського.
Така інформація змушує більш детально придивитися до цієї постаті, на яку опоненти БЮТ під час виборчої кампанії спрямовували ледь не головний критичний удар.
І правди ніде діти, було за що. Адже Губського недаремно ототожнювали із «чудовою сімкою» - київською фінансово-промисловою групою Медведчука-Суркіса. Об’єднує їх бізнес, який за висновками експертів, досі залишається спільним, незважаючи на буремні події останніх років.
А головною рисою політичного стилю Богдана Володимировича експерти називають його здатність працювати на кілька діаметрально протилежних політичних «таборів» одночасно. Так, саме за зверненням Губського Конституційний суд України дозволив Леоніду Кучмі балотуватися на третій термін. У 2004 році Губський брав активну участь у кампанії Віктора Януковича та одним з перших привітав його «з перемогою на президентських виборах». Це, втім, не завадило йому одночасно вести інтенсивні переговори з Петром Порошенком та іншими чільними представниками оточення Віктора Ющенка, і вже 26 грудня з’явитися у помаранчевому шарфику в штабі «Нашої України».
Згодом він перетворився на «запеклого» прихильника уряду Юлії Тимошенко, але не забував «зібрати врожай» під час цукрової кризи 2005 року. Серед підприємств, яке отримало найбільший зиск від різкого зростання цін на цукор, Антимонопольний комітет назвав і контрольовану Губським Українську продовольчу групу – ледь не весь штат якої на останніх виборах став депутатами рад різних рівнів… Не дивно, що віднедавна у певних колах популярною стала фраза Губського: «Земельні питання в Київській області вирішую я».
До речі, нестриманість у висловах під час «ресторанних зібрань» є ледь не єдиним його слабким місцем як політика. Подейкують, що останнім часом він на цих «сходках» представляється ледь не як «права рука Тимошенко», та людиною, яка безпосередньо опікується всіма фінансовими питаннями Блоку.
За словами Богдана Володимировича, високе місце у президії Верховній Раді йому є ледь не гарантованим. Справді, для того, щоб остаточно закріпити свій вплив у партії «Батьківщина», Губському ця висока посада потрібна, як повітря. Попри всі неоднозначності в біографії (а може – і завдяки їм), саме він розраховує стати на посаді віце-спікера своєрідним єднальним ланцюгом між бізнесменами від Партії регіонів, «любими друзями» від «Нашої України» та «олігархічною» частиною БЮТ.
Якщо Губському вже найближчими днями вдасться втілити свій задум, його роль у фракції та партії «Батьківщина» неймовірно зросте. Окрім найвищої посади від БЮТ в парламенті, він стане фактичним лідером найбільшої фракції у складі урядової коаліції. Зрозуміло, що нинішні лідери БЮТ, швидше за все, підуть в уряд, і їм після цього доведеться вже зовсім інакше розмовляти з Богданом Володимировичем. Питання лише в тому, чи вистачить зараз сил у фракції протистояти тим, хто звик завжди проскакувати «між краплями».

Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 05-06-2006 14:13 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2006/1149506025.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское право
  Цікавинки від RedTram:
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua