першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

УВАГА! ДЛЯ ЛУЦЕНКА!

КиївПраво

Майдан-ІНФОРМ: 30-07-2006 09:18 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2006/1154240335.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сталась 29го ввечері одна дуже нехороша фігня. Посеред Києва. Біля Майдану. З кров*ю і смертю. І обірваним життям зовсім молодої дівчини. А я боюсь, що це минеться винуватцю, як миналось до цього сотням подібних до нього "синків депутатів" і решті "розпальцованих відморозків"

Ми вчасно записали деякі дані, які при бажанні міліцейських високопосадовців допоможуть проконтролювати справу, і не дати мажорним батькам забашляти за закриття справи щодо їх малолітнього мажорного синка.

Ось що трапилось.

Близько 22 вечора внизу вул. Інститутської, зовсім близько від її перехрестя з Хрещатиком, червоний Міцубісі Lancer Evolution з номерними знаками АА 7747 ВК збив дівчину - зачепив крилом; летів, за словами свідків, близько 100 км\год. Одразу після того, як це відбулось, водій Міцубісі, на прізвище Максименко, почав тікати з місця пригоди і збив через 20 метрів другу дівчину, вона вдарилась об лобове скло і перелетіла через машину. Збив він її насмерть.

Після цього водій Міцубісі відновив спробу втечі. Співробітники ДАІ зуміли догнати його - аж на Садовому кільці, і повернули на місце пригоди. Керівник оперативно-слідчої групи, що прибула на місце події - майор Гончаренко Сергій Іванович.

Підбігли декілька чоловік з наметового табору, які були свідками події і почали товкти хлопця-водія, якому, доречі, на вигляд 18-19 років. Тільки не кажіть, що ви їх не розумієте. І можете дати гарантію, що не вчинили би так само.

Хлопець поводив себе нагло, визиваюче.

Невдовзі по тому, як його доставили разом з машиною назад на місце пригоди приїхала "група підтримки" хлопця, одна з машин, на якій вони приїхали - темно-синя четвірка з номерними знаками АА 4745 АЕ . Група підтримки почала бикувати на міліціонерів та свідків, на хлопця з наметово гомістечка, що знімав всю подію відпочатку на відео і пробував знімати "бикування" групи підтримки. Ці хлопці не цурались вживати таких виразів як "чо ти снімаєш тут сваєй камєрой, сєйчас тібя тут па асфальту размажу" чи "щас пєрєстрєляю всєх нафіг".

Свідки пригоди і люди, що підходили, неоднарозово просили міліцію віддати хлопця їм, оскільки чим далі, тим більш ставало зрозуміло, що хлопця відмаже багатий тато і на тому все скінчиться. Міліція ігнорувала заяви свідків, що є відеозапис розгортання подій, багато свідків не було опитані, не брали їх телефони.

показовий момент: на емоційне питання(можливо, недоречне, але тим не менш) одного зі свідків до "групи підтримки" про хлопця
-Він що, регіонал, кажи чесно!
відповідь була
-ееееее, ну він спілкуєтсья і з регіоналами і з соціалістами....
Цікаво, правда?..

Дівчина, яку Оксименко збив першою поїхала швидкою до лікарні. У неї переломи ніг, підозра на травму хребта. Лікарі з наметового, що надавали першу допомогу кажуть, що вона непогано трималась... поки не взнала про смерть другої....

Одним словом, не хочеться, щоб це сопливе щеня не отримало по заслугам, а все до того йде... Блін... шановні представники ЗМІ, ніхто не хоче статтю написати? Познайомлю зі свідками і людиною, що знімала розвиток подій на камеру....

80675971997 - дзвоніть, телефон працюватиме зранку....

http://users.livejournal.com/_yoko_/121464.html

Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 30-07-2006 09:18 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2006/1154240335.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское право
  Цікавинки від RedTram:
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua