першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

"Під гаслом примирення приховано об’єднання олігархічних кланів"

ЛьвівщинаПолітика

Майдан-ІНФОРМ: 04-08-2006 11:01 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2006/1154678483.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Вчора відбулась сесія Львівської обласної ради. Депутати відчули, що Президент їх обдурив, подавши на прем'єра людину, яку вони вважають головним фальсифікатором виборів, яка топче українську ідею, національну історію, культуру, духовність.

У зв'язку з цим депутати прийняли звернення до національно-демократичних сил, представлених у всіх регіонах та на всіх рівнях і до лідерів політичних партій НСНУ, НРУ, КУН, ХДС з пропозиціями "що робити" і чого не робити. До Президента Львівська облрада вже не зверталась.

Оце текст звернення повністю:

Звернення Львівської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, лідерів політичних партій України, громадськості України


Львівщина завжди послідовно підтримувала Президента України Віктора Ющенка, його політичний курс на демократичний розвиток держави, інтегрування України у європейські структури. Програма Глави держави, з якою він здобув перемогу на президентських виборах, логіка його дій вселяли у нас та виборців Львівщини віру у те, що наша країна має європейське майбутнє і зможе вирватись з посттоталітарного, постколоніального простору.

Депутати Львівської обласної ради також завжди були послідовні у своїй підтримці обраного Президентом України курсу. На сесії ми одноголосно підтримали створення національно-демократичної коаліції, а після її руйнації – категорично вимагали від Президента дотримуватися своїх зобов’язань з передвиборчої програми.

Але сьогодні, після подання Президентом держави кандидатури В. Януковича на посаду прем’єр-міністра, не тільки депутатський корпус Львівської обласної ради, а й вся львівська громада виявилися введеними в оману. Бо ця особа, зважаючи на попередній досвід її діяльності, ніколи не була і не буде об’єднавчою для всієї України. Львівська обласна рада не сприймає уряду, який очолює порушник закону, головний фальсифікатор виборів!

Ми переконані, що під гаслом примирення України приховано об’єднання комуно-олігархічних кланів різних мастей, а також відвертих антиукраїнських сил, які ніколи не приховували своїх позицій. Для досягнення своєї мети вони готові підписати будь-який погоджувальний документ, щоб завтра його зневажити, як було розтоптано цінності Майдану, як вже сьогодні топчуть українську ідею, національну історію, культуру, духовність.

Завтра у політиці та економіці і далі будуть продовжуватися їх основні аргументи –автомат і кулак Калашникова.
Найвищим представницьким органом на Львівщині є обласна Рада і тому ми застерігаємо новітніх коаліціонерів від спроб політичних чи економічних репресій в Галичині та закликаємо усвідомити свою відповідальність перед Україною. Ми не допустимо повернення та реваншу одіозних осіб періоду кучмізму. Львівщина завжди була, є і буде найтвердішим форпостом української державницької ідеї і нікому не дозволить ревізію наших національних цінностей!

У зв’язку з цим закликаємо усі національно-демократичні сили, представлені у всіх регіонах та на всіх рівнях негайно розпочати процес об’єднання в єдину потужну національно-демократичну політичну силу. Бо тільки так ми можемо протистояти силам реваншистів та запобігти руйнації України та збереженню нашої національної ідентичності.
Львівська обласна рада вимагає від лідерів політичних партій НСНУ, НРУ, КУН, ХДС не входити в олігархічно-комуністичну більшість та утворити єдиний загальнонаціональний опозиційний блок порятунку держави.
Львівська обласна рада заявляє про готовність розпочати об’єднавчий процес.

Прийнято на VІ позачерговій сесії Львівської обласної ради V демократичного скликання 3 серпня 2006 року

Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 04-08-2006 11:01 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2006/1154678483.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское право
  Цікавинки від RedTram:
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua