першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ДЛЯ МІЛІЦІЇ: В Ірпені сьогодні влаштували земельний дерибан

ІрпіньКримінал

Майдан-ІНФОРМ: 16-11-2007 14:46 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1195217167.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Натхненний досвідом київського мера Леоніда Черновецького, який також відчуває близький кінець своєї влади, нелегітимний Ірпінський міський голова Олег Бондар влаштував наостанок разом з депутатською більшістю земельний дерибан.

Для цього сесію, яка була присвячена земельним та будівельним питанням, перенесли з 14.00 на 10.00, щоб члени територіальної громади, які мали намір прийти на сесію, не стали свідками влаштованого О. Бондарем і депутатами дійства. Про перенесення сесії депутатів попереджали зранку (ще вчора на фракції БЮТ, куди, до речі, запросили й представника від Партії регіонів ніхто про це не казав), а деяких опозиційно налаштованих до поки що правлячої влади БЮТівців взагалі „забулися” повідомити. Традиційну трансляцію сесії на вулицю не проводили. Тих же членів територіальної громади, які дізналися від знайомих працівників Ірпінського міськвиконкому про те, що йде сесія, до зали не пустили бритоголові молодики з бейджиками „Охорона. Ірпінська міська рада”. Вони посилалися на розпорядження Олега Бондаря, просили пред’явити документи або назватися, а потім ішли до зали питати дозволу, після чого знову відмовляли.

В той самий час бритоголові без усілякої перевірки документів та питань пропускали до зали як певних членів територіальної громади з числа прихильників влади, так і зовсім сторонніх людей, які досить таки масово прибули до міськради. Як потім з’ясувалося, це були щасливі власники земельних ділянок, які роздавалися на цій сесії. Нахабний керівник бритоголових, які відмовлялися пред’являти посвідчення і взагалі називатися, пояснював це тим, що він пропускає тих, хто йому сподобався. І пропонував скаржитись в ООН.

Серед тих, кого не допустили до сесійної зали, був і депутат Київської обласної ради Михайло Свистович, не зважаючи на пред’явлене ним посвідчення. Викликана ним міліція за годину, поки сесія скінчилася, до місця подій так і не доїхала. Присутній біля міськради заступник начальника Ірпінського міського відділу міліції, начальник міліції громадської безпеки в м. Ірпені Олег Ґендзицький відгукнувся на повідомлення Михайла Свистович про порушення Закону України „Про статус депутатів місцевих рад” та прав депутата обласної ради порадою написати заяву. Коли ж М. Свистович через хвилину знову вийшов на ґанок, щоб попросити О. Ґендзицького зафіксувати факт порушення законодавства та виявити особи порушників, того вже не були. Ще один працівник міліції, особа якого зараз нами встановлюється, сховався за спини бритоголових і прослизнув до сесійної зали, як тільки М. Свистович спробував звернутися до нього.

Земельні питання на сесії розглядалися з блискавичною швидкістю. Якщо при поновленому Київським адміністративним апеляційним судом міському голові Мирославі Свистович на сесії докладно пояснювалась суть кожного найдрібнішого питання, зачитувалося питання порядку денного, проект рішення та прізвища фізичної чи юридичної особи, яких це рішення стосувалося, то на сьогоднішній сесії ні депутати, ні інші присутні не почули ні прізвища власників нових земельних ділянок, ні кількість виділеної землі, ні проектів рішення. Навіть питання порядку денного не зачитувалися. З вуст секретаря ради БЮТівця Анатолія Мороза (Олег Бондар через невміння складати довгі речення сесії не веде) лунало „Питання №81. Хто за? Проти. Утримався. Рішення прийнято.” Найцікавіше, що були номери, за які депутати не проголосували. Наприклад, за питання чи то №87, чи то №91 (розібрати з-за дверей не вдалось) проголосувало лише 7 депутатів, а більшість утрималась. Судячи з номерів питань, землі було роздано чимало. Адже нелегітимному мерові потрібні гроші, щоб продовжити свою агонію. Бо кожен день перебування у кріслі є воістину золотим.

Також на сесії було прийняте рішення провести завтра або в крайньому разі в понеділок позачергову сесію, поки Мирослава Свистович не отримала рішення суду про своє поновлення. На цю позачергову сесію були перенесені деякі важливі для дерибанщиків земельні питання, які з майбутніми землевласниками узгодити не вдалось.

Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 16-11-2007 14:46 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1195217167.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское право
  Цікавинки від RedTram:
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua