першановинистаттінародні новинилистикримзахідвостокфорум пошукконтакти  

Уряд Берлусконі тихо сповзає в фашизм

ІталіяВлада

Майдан-ІНФОРМ: 06-07-2008 19:05 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1215360301.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Італійська влада розпочала акцію примусового зняття відбитків пальців у ромів (циган), які мешкають більше ніж у 7000 таборах під Міланом, Римом і Неаполем. Міністр внутрішніх справ Roberto Maroni пояснює, що роми не мають ніяких документів, і це - невинна процедура ідентифікації. Насправді Італія має проблеми з ромами, які досить масово прибули сюди з балканських країн ЄС, але більшість із них прибули з паспортами своїх країн. Тимчасом фотографії чиновників, які в ґумових рукавичках беруть відбитки пальців у циганчат, викликала обурення в італійській пресі. Впливовий католицький тижневик "Famiglia Christiana" ("Християнська родина") запропонував міністрові та депутатам з коаліції Берлусконі взяти відбитки пальців у своїх власних дітей, але поки що жоден з адресатів цього звернення не зголосився.

Саме католицькі громадські організації (на відміну від опозиції) найбільше вказують на явні порушення законодавства. Наприклад, Comunità di Sant'Egidio - "спільнота святого Ідзі" продемонструвала явне порушення приватності віросповідування: в карточці з відбитками - нотатка: "Ром з Сербії, православний". Кому яке діло до конфесії людини? - питає громадський діяч Marco Impagliazzo і порівнює власне МВС з урядом Віші.

Уряд поки що мовчить, та й чого йому щось заперечувати? Кампанія Берлусконі була в значній мірі збудована на гаслах небезпеки, яку несуть Італії іміґранти, отож зараз просто відпрацьовує обіцянки з виборів.

Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 06-07-2008 19:05 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1215360301.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

Шукати слова в новинах:
++ Розширений пошук


Google Custom Search
  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
  ПРЯМА ДІЯ :
«Сопричастя» у рамках відзначення роковин Голодомору
Вшануймо пам´ять жертв сталінізму і нацизму! Відкрите звернення
Підпишіться проти нищення Андріївського узвозу
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
Мирослава Свистович: Як повернути дитину?
Андрій Левус: Після 7 лютого. Попередні висновки
Олександр Северин: Суспільство дорослішає
Ярослав Сватко: Засіб змінити історію
Галя Койнаш: Мінімальний ступінь захисту від деспотизму
Киянка: Мій вибір
Володимир Мартинюк: За кого ?
Катерина Чепура: Раби із двох лих обирають менше. Вільні люди лиха не обирають.
Микола Гудкович: Дістаньмо «архівну справу» з архіву
Дуднік Інга: Доступ до екологічної інформації
Богдан Яцун: Для чого голосувати "проти всіх"?
Володимир Улещенко: Чи стане другий тур демонстрацією протесту?
Микола Гудкович: Віктор Медведчук, чорношкірий хлопчик зі звичайними вухами
Олександр Северин: Чужі-2
Святослав Караванський: Кілька слів про Степана Бандеру
  Цікавинки від RedTram:
Завантаження ...


Українська банерна мережа

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2010
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації
(поки не зовсім повний) переклад ліцензії українською