першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відбулося чергове засідання Громадської ради при ГУВМС

Полтавщина

Майдан-ІНФОРМ: 04-09-2008 16:46 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1220535964.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Днями в стінах ГУМВС України в Полтавській області відбулося засідання громадської ради за участю начальника ГУМВС в Полтавській області Михайла Цимбалюка, помічника Міністра внутрішніх справ – начальника Управління моніторингу дотримання прав людини в діяльності ОВС Олега Мартиненка, помічника Міністра – начальника відділу регіонального контролю Юрія Бєлоусова та помічника міністра МВС в Полтавській області по захисту прав людини Антоніни Стучилової.

Основна мета створення і функціонування громадської ради полягає у здійсненні громадського контролю за станом реалізації прав і свобод громадян, а також якісним рівнем їх захисту органами виконавчої і судової влади.

Створена на базі Головного управління МВС в Полтавській області громадська рада, сформована з досвідчених правників (ветеранів МВС, адвокатів і правозахисників) присвятила робочу зустріч колегіальному обговоренню злободенних питань, що на даний час потребують нагального розв’язання.

Критичному переосмисленню членів ради підлягали фактичні вади правоохоронної діяльності. Увазі присутніх було представлено дискусійні проблеми правоохоронної практики, зокрема питання дотримання співробітниками міліції законності під час провадження дізнання і досудового слідства.

Михайло Цимбалюк зробив акцент на необхідності застосування адекватних заходів реагування до порушників вимог кримінально-процесуального законодавства. Зокрема, наголосивши на необхідності провадити обґрунтовану службову перевірку усіх обставин конкретної справи, керманич міліції висловив думку з приводу доцільності ґрунтовного аналізу кожної ситуації та її колегіального розгляду на планових зустрічах громадської ради.

Начальник ГУМВС відзначив: «Подібна практика зарадить об’єктивному і законному вирішенню конфліктів і сприятиме запобіганню аналогічним інцидентам протизаконної поведінки з боку працівників регіональної міліції».

Гаряча полеміка членів ради розгорнулася з приводу чинних законодавчих протиріч, що створюють юридичні перешкоди для громадян в процесі реалізації конституційних прав і обов’язків.

По завершенню засідання Михайло Цимбалюк продемонстрував членам громадської ради посвідчення, які вони отримають у найближчий час, й озвучив задуми відносно делегування додаткових повноважень, пов’язаних з проведенням комплексних перевірок. Антоніна Стучилова оголосила намір розробити наказ про формування мобільних груп, що працюватимуть за наперед визначеними напрямками.

Довершила робочу зустріч змістовна доповідь помічника Міністра внутрішніх справ, доктора наук, Олега Мартиненка на тему "Управлінська діяльність громадської ради", - за інформацією ВЗГ ГУМВС України в Полтавській області.


Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 04-09-2008 16:46 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1220535964.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское право
  Цікавинки від RedTram:
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua