|
НАТО розширюватиметься, не зважаючи на Росію
• Світ • Політика •
Майдан-ІНФОРМ: 18-11-2008 20:02 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1227031330.html
Версія до друку // Редагувати //
Стерти
НАТО продовжить політику розширення, незважаючи на опозицію Росії.
Про це заявив у Валенсії Генеральний секретар НАТО Яап де Хооп СХЕФФЕР, повідомляє сьогодні AFP.
“НАТО продовжить працювати з усіма країнами, які прагнуть приєднатися до Альянсу, - на Балканах, в східній Європі та Кавказі”, - сказав він, виступаючи перед депутатами парламентів країн-членів НАТО.
“Чи повинні ми вибирати між гарними відносинами з Росією та подальшим розширенням? Моя відповідь – “ні”, ми не повинні вибирати, жертвувати одним заради іншого. Це б привело до створення нових розподільчих ліній”, - додав Генсек НАТО.
Він також заявив про готовність зустрітися з владою Росії для того, щоб обговорити всі питання, по яких сторони мають різні погляди.
Як повідомляв УНІАН, Росія, зокрема, виступає проти надання ПДЧ для України та Грузії.
поставив:sean
Обговорити цю новину у форумі
Майдан-ІНФОРМ: 18-11-2008 20:02 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1227031330.html
Версія до друку // Редагувати //
Стерти
Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.
|