першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Перша зустріч провідників ОУН після чергового Великого Збору

УкраїнаПолітика

Майдан-ІНФОРМ: 21-07-2009 11:30 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2009/1248165034.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Бандерівсько-мельниківська зустріч у верхах.

16 липня в Києві на Ярвалу відбулася зустріч Голови ОУН(р) Стефана Романіва з в.о. Голови Проводу ОУН(м) Миколою Яковиною. Пан Микола привітав п. С. Романіва з обранням на посаду Голови ОУН і передав поздоровлення від Голови Проводу ОУН Миколи Плав’юка.

Відбулася дружня розмова двох керівників націоналістичних організацій. Спочатку кожний зробив екскурс в минуле та висвітлив власний шлях зростання в націоналістичній організації як провідника. Надалі співрозмовники перейшли до обговорення актуальних питань сьогодення.

С.Романів високо оцінив попередню роботу щодо налагодження співпраці між двома гілками ОУН і відзначив необхідність її продовжувати Співрозмовники погодились, що сьогодні, коли націоналістичні організації зростають як гриби з ініціативи, як друзів так і недругів, дуже важливо не піти манівцями і не дати себе перетворити в чергову сто-якусь політичну партію. У кожного в суспільному житті є своя функція.

Одне із головних завдань ОУН опікуватись діяльністю громадського сектору. Призначення ж партій - боротися за владу. Сьогодні, коли партії вибили у суспільства цілу низку преференцій для здіснення своїх повноважень, але не справились з поставленими перед ним завданнями, цілком логічним є розчарування населення в партіях та посилення впливів громадсько-політичних рухів на політичне життя країни. Це боляче для партій, але не смертельно для держави. Головною загрозою, наголосив Голова ОУН(р) С.Романів, було би втратити головне надбання демократії - це право людини мати вільний вибір. Іншою небезпекою є загроза втрати незалежності або існування Української держави. І наше першочергове завдання усунути ці загрози, або бути готовими реально їм протидіяти.
П.Микола Яковина висловив думку, що ефективність участі націоналістів у політичних процесах залежить, насамперед, від вироблення спільної позиції двох гілок ОУН. Отже напрацювання у цьому напрямку є дуже важливими.

Обидві сторони підкреслили, що унікальність ОУН, ефективність її дії була саме в застосуванні принципу надпартійності у політичному житті. Керівники ОУН ствердили, що для націоналіста характерним є діяти за правилом: головне щоб добра справа була зроблена не зважаючи на те, хто це зробив.

Потреба об’єднання не може бути предметом політичних спекуляцій. Напередодні президентських виборів дуже важливо об’єднати всі українські сили навколо спільної української національної ідеї та власної і єдиної кандидатури на посаду президента, здатного продовжити роботу над її втіленням.

На завершення розмови провідники домовились у найближчому часі провести консультації щодо спільної участі у президентських виборах. Також предметом наступних обговорень для координації дій мають стати участь у конституційному процесі, питання недосконалості виборчої системи тощо. Планується відбути низку зустрічей на ці та інші теми у наступному місяці.

На прощання Голова ОУН(р) Стефан Романів подарував п. Миколі Яковині книгу Антологія українського націоналізму», що було видано організацією до 80-ї річниці ОУН та 100-річчя від дня народження С.Бандери.

Прес-служба ОУН(р)

Майдан-ІНФОРМ: 21-07-2009 11:30 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2009/1248165034.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское право
  Цікавинки від RedTram:
Завантаження ...
  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua