першановинистаттінародні новинилистизахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

АНОНС ПОДІЇ: Волонтерські пригоди – літо 2010.

СвітСуспільство

Майдан-ІНФОРМ: 07-03-2010 14:48 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2010/1267966113.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Волонтерські пригоди – літо 2010

Та конкурс фотографій до 90-річчя Міжнародної Громадянської Служби

Рюкзак, дорога та пригоди, нові люди, незабутні зустрічі, нові країни і міста... Цікаво?

Міжкультурний обмін, соціальний волонтерський проект, міжнародна група та можливість власноруч "доторкнутися" до інших культур, знайомство з іншою країною зсередини, можливість змінити себе та світ навколо себе… Незнайоме?

Все це можливо – в міжнародному волонтерському таборі Service Civil International.

Кожного року близько 5000 людей беруть участь в <400 проектах по всій Європі, що проводяться Міжнародною Громадянською Службою (Service Civil International, SCI) – однією з найстаріших міжнародних мереж волонтерських організацій в світі, має консультаційний статус в UNESCO та є членом Європейського Молодіжного Форуму. До мережі входить 40 організацій, в тому числі МВО "СВІТ-Україна".

З 15 березня починається набір учасників в літні проекти, зараз в міжнародній базі даних www.workcamps.info/ua.htm вже більше 580 проектів по всьому світу, і вона постійно поповнюється.
Міжнародні волонтерські проекти тривають в середньому 2-3 тижні, і збирають 10-15 учасників. Умови проживання досить прості, волонтери готують самостійно, разом проводять вільний час. Проекти відкриті для всіх, незалежно від віку, навичок та кваліфікації. В проекті однаково важлива робота і практичні результати, як і спілкування між учасниками з різних країн – що сприяє кращому розумінню власної культури та інших культур, подоланню стереотипів.

Волонтерське літо 2010 має свою родзинку – СВІТ святкує 10-річний ювілей, а Service Civil International (Міжнародна Громадянська Служба) – 90 років з моменту заснування та проведення першого міжнародного волонтерського табору. У зв’язку з цим оголошується конкурс фотографій серед учасників волонтерських таборів – як в Україні, так і за кордоном. Підсумки конкурсу буде підведено протягом традиційної осінньої ярмарки волонтерства Octoberfest, яку СВІТ традиційно проводить в жовтні. Також фотографії будуть представлені на міжнародному семінарі "Кухня міжнародного волонтерства", який ми будемо проводити також восени 2010 року, і в якому візьмуть участь близько 40 представників мережі Service Civil International з різних країн Європи.

Фотографії можуть надсилати всі учасники волонтерських проектів SCI 2010 року, кінцевий термін – 30 вересня. Фотографії можуть бути присвячені будь-яким аспектам міжнародного волонтерського проекту – роботі, міжкультурному обміну, місцевому проекту, міжнародній групі, чому ти навчився протягом проекту, тощо. Три найкращі фотографії – переможці конкурсу – отримають приз у (особливі умови участі в міжнародних проектах та молодіжних обмінах), 15 найкращих фото отримають приємні сюрпризи від МВО "СВІТ-Україна". Фотографії можуть бути кольорові, або чорно-білі. Мінімальне розрішення - 640x480 пикселей, формат – jpg.

Фотографії треба надсилати на адресу: outgoing@svit-ukraine.org
Для участі в міжнародному волонтерському проекті - зареєструйся на www.workcamps.info/ua.htm , обери цікаві для тебе проекти та подавай заявку.
Додаткова інформація:
МВО "СВІТ-Україна"
www.svit-ukraine.org

http://www.xenodocuments.org.ua/node/1844


Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 07-03-2010 14:48 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2010/1267966113.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

Шукати слова в новинах:
++ Розширений пошук


Google Custom Search
  Наші проекти :
"Стоп ДСК!"
"За відкриту владу!"
"Виборчий тендер 2010, моніторинг"
  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
  ПРЯМА ДІЯ :
В. Левчук, програміст з Харкова, просить допомоги: терміново потрібні гроші на операцію
Допоможіть придбати ліки – подаруйте дитині майбутнє
Скажи "ні" політичним силам, які кажуть "так" Податковому кодексу
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
Олександр Северин: З історії українських граблів. "Київська катастрофа" *
eПОШТА: Неоголошена війна проти українського народу та як протистояти свавіллю спецпризначенців
юридична фірма «КМ Партнери».: Загальні міркування про Податковий кодекс у пропонованій редакції
Василь Овсієнко: Загибель Василя Стуса
Олесь Хмельницький: Смердяковщина – аморальне підґрунтя сучасної гуманітарної політики в Україні
Юрий Чумак: Нужна ли Украине «спецментслужба»?
Галя Койнаш: Машина по дискредитации страны / Discredited by Silence
Олеся Стратієнко: Три пригорщі для Уляна.
Дмитрий Назарец, адвокат: Грустная история одного инвестора. Часть вторая, Судейская
Галя Койнаш: Кому потрібна імітація демократії?
Андрій Левус: 5 причин поразки націонал-демократів
Микола Рябчук: Про користь наївності
Святослав Караванський: Лист до Президента США Б. Обами
Олександр Северин: Where there is a will, there is a way
Галя Койнаш: Без прального порошку / Freedom of Speech unlaundered
  Цікавинки від RedTram:
Завантаження ...


Українська банерна мережа

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2010
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації
(поки не зовсім повний) переклад ліцензії українською