першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Мером Тернополя став Надал, але “Свобода” розбила намети

ТернопільщинаПолітика

Майдан-ІНФОРМ: 06-11-2010 10:49 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2010/1289033360.html // Версія до друку

Завдяки 25 тис. 988 голосів тернополян новим головою міста став Сергій Надал. Про це 5 листопада оголосив голова міської ТВК Іван Чорнозуб. Найближчий переслідувач свободівця - Роман Заставний набрав 15 тис. 709 голосів. Третій результат отримав регіонал Петро Гоч. У нього - 12 тис. 630 голосів.
І преса, і політики, серед яких був Сергій Надал, чекали, що оголошення результатів відбудеться о 10.00. Проте ТВК зібрала усіх лише об 11.30. Причому озвучила тільки офіційні результати голосування за кандидатів на крісло міського голови.
Попри перемогу свободівського голови, представники цієї політичної сили, а також кандидати в депутати занепокоєні, адже зранку у п’ятницю, 5 листопада оголосили лише те, хто став мером. ТВК проанонсувала, що пообіді оголосить результати голосування за списками партій у міськраду, а лише під вечір - переможців у мажоритарних округах. Та й то не усіх. Адже, як кажуть у ТВК, на деяких округах були порушення та скарги, які потрібно розглядати.
- Сьогодні, як встановлено законом, результати будуть оголошені. За винятком окремих мажоритарних округів, щодо яких є скарги. Але їх небагато, - зазначив голова ТВК Іван Чорнозуб. - Ми постараємось оголосити максимальну кількість депутатів, аби можна було провести першу сесію міської ради.
Але саме це і змушує свободівців хвилюватись. Окрім того, політична сила, що претендує на більшість у мерії, підозрює, що окремі члени ТВК та її голова можуть спробувати підтасувати результати виборів. Саме тому біля комісії представники “Свободи” розпочали безстрокову акцію.
- Ця акція спрямована на попередження фальсифікації кінцевого результату виборів під час підрахунку голосів, - пояснює голова обласної організації “Свобода” Олег Сиротюк. - Ми маємо інформацію про те, що до оголошення готували результати, що суперечать реальним результатам, але всіх фактів розголошувати поки не буду. Тому ми і вийшли на мирне зібрання. І люди будуть залишатися тут до оголошення кінцевих результатів виборів. Є підозра, що не всі депутати набудуть повноважень через рішення комісії. Можливою є така ситуація, що члени комісії почнуть через кілька годин раптово хворіти чи писати заяву на відмову від своїх обов'язків.
Відтак 5 листопада свободівці розставили з десяток наметів з написами “Свобода” навпроти центрального входу в “Березіль”. Там зібралися близько півсотні активістів. Деякі з них - з прапорами. Час від часу до них підходили інші політики від цієї ж партії та виголошували підбадьорюючі промови.
http://te.20minut.ua/news/10186157
Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 06-11-2010 10:49 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2010/1289033360.html // Версія до друку //

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское право
  Цікавинки від RedTram:
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua