першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Репресії проти переможців ректорських виборів у Донецьку

КиївСуспільствоБєспрєдєл

Майдан-ІНФОРМ: 16-12-2010 21:52 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2010/1292529168.html // Версія до друку // // //

15 грудня 2010 року пройшли обшуки одночасно у колишніх проректорів Донецького національного університету Тетяни Лев та Віктора Бондаренка (раніше звільнених із посад виконувачем обов’язків ректора ДНУ Петром Єгоровим), а також у чинного проректора Миколи Іваніцина. Окрім цього, сьогодні відбувся обшук робочого кабінету Тетяни Лев, під час якого було вилучено ряд документів. Про це повідомила голова Донецької обласної організації Конгресу Українських Націоналістів, правозахисник Марія Олійник.

«Те, що відбувається зараз у Донецькому національному університеті, нагадує 1937 рік, — розповідає Марія Олійник. — Проти непокірних владі, в цьому конкретному випадку міністру освіти Табачнику, розгортаються репресії».

Голова Донецької обласної організації КУН наголошує, що після того, як на загальних зборах трудового колективу ректором Донецького національного університету було обрано професора Юрія Лисенка, а не ставленика Міносвіти Петра Єгорова, роботу університету практично паралізовано.

«Вся патріотична громадськість Донецька обурена неприхованим цинізмом і нахабністю, із якими влада розправляється із неугодними, серед яких зараз опинились професор Юрій Лисенко, його дружина Тетяна Лев, колишній проректор Віктор Бондаренко та інші», — підкреслює вона.

За словами правозахисниці, науковців навмисне залякують, аби вони поступились і не йшли проти волі Міністерства освіти та особисто міністра Дмитра Табачника.

«Сьогодні Табачник діє методами НКВД: залякати, зламати, поставити на коліна людину. Проте інтелігенція та студентство університету збирається відстоювати свій вибір будь-якими засобами аж до страйку», – наголошує Марія Олійник.

Прес-служба КУН


Майдан-ІНФОРМ: 16-12-2010 21:52 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2010/1292529168.html // Версія до друку // // //

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское право
  Цікавинки від RedTram:
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua