МАЙДАН

"ГУОН? Що за гон?" Акція проти русифікації київських шкіл і садочків: Фоторепортаж

Сьогодні, 1 червня, у День захисту дітей, учні столичних шкіл та їхні батьки, а також активісти громадських організацій провели протестну акцію проти ініціативи Головного управління освіти (ГУОН) Київської міської державної адміністрації щодо відкриття в Києві додаткових російськомовних класів у школах та груп у дитячих садках (що цілком вписується у загальну не надто адекватну політику не надто адекватного міністра освіти).

Учасники влаштували дійство, під час якого кілька "вчителів" із фіговим листком на відповідному місці просили милостиню у "батьків" (на відкриття російськомовних шкіл, кошти на які відсутні у бюджеті), а "учні" в той час переписуватимуть підручники (бо їх не вистачає) й самі виготовлятимуть шкільний реманент.

У такий спосіб активісти наголосили: аби прикрити свою недбалість (невміння забезпечити безкоштовні підручники, тестові завдання, шкільне харчування та гідну зарплату освітянам), чиновники вигадали "подачку", виборцеві - російськомовність. Про шулерську натуру влади киянам розповіли мами учнів донецьких україномовних шкіл, уже ліквідованих можновладцями.

І центральна, і київська, і інші регіональні (в усіх сенсах) влади мають зрозуміти: допоки триватиме нерозумна, шкідницька, антиукраїнська політика теперішнього керівництва МОН та їхніх підспівувачів, протести триватимуть і зростатимуть - українці їм спокою не дадуть.

Організатори: Координаційна Рада з питань захисту української мови, Громадянський Рух "Відсіч", ВГО "Не будь байдужим!", Київський благодійний фонд імені Олекси Гірника.

sean


1.jpg
2.jpg
3.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
14.jpg
Поділитися:
http://maidan.org.ua/static/news/2011/1306921132.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidanua.org і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу.

REDTRAM

Завантаження ...

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською