МАЙДАН

Політв`язні кучмівського режиму готові взяти на поруки сучасного політв`язня Е.Андрющенка

Поділитися:

Народний депутат та колишний політв'язень Андрій Шкіль, а також правозахисник та в`язень в минулому Микола Ляхович звернулися з клопотанням до Апеляційного суду Запорізької області про взяття на поруки студента та патріота Едуарда Андрющенка.

Нардеп та правозахисник характеризують Андрющенка як добре вихованого, старанного, дисциплінованого парубка без шкідливих звичок, що користується повагою серед однолітків та керівництва навчальних закладів, де проходив навчання та педагогічну практику. "Як майбутній педагог має високі професійні та моральні якості. Завжди готовий прийти на допомогу тим хто її потребує. Активний. Бере участь у спортивному та громадському житті факультету та університету. Виступає за збірну за збірну команду факультету з футболу",- стверджують колишні політв'язні.

Також вони нагадали, що Едуард Андрющенко наразі не є злочинцем, оcкільки його вина не встановлена судом і обрання йому найсуворішого запобіжного заходу у вигляді взяття під варту не є законним.

Стаття 149 Кримінально-процесуального кодексу України передбачає кілька видів запобіжних заходів, серед яких взяття під варту не є першочерговим. Серед них підписка про невиїзд, особиста порука, порука громадської організації або трудового колективу, застава, взяття під варту, нагляд командування військової частини.

Правозахисники зобов'язуються при необхідності доставити його в органи дізнання, досудового слідства чи в суд на першу про те вимогу ув'язненного Андрющенка Едуарда Сергійовича.

Як ви самі можете допомогти Едуарду Андрющенко


http://maidan.org.ua/static/news/2011/1296545914.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

REDTRAM

Завантаження ...

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською