МАЙДАН

"За Україну": З квітня кожний третій спрощенець втратить роботу

Поділитися:

3 грудня Президент України підписав ухвалений Партією Регіонів, Блоком Литвина та комуністами новий Податковий кодекс. Як неодноразово попереджала партія «За Україну!» Податковий кодекс від уряду Азарова розпочав адміністративне знищення представників малого бізнесу.

Уже сьогодні ми можемо констатувати - з квітня кожний третій спрощенець втратить роботу. Незважаючи на запевнення уряду про піврічний термін адаптації малого бізнесу до нових норм закону, по всій країні розпочалися масові репресивні перевірки спрощенців.

Сьогодні ми маємо тисячі зафіксованих фактів тиску на представників малого бізнесу з боку податкових органів, відбувається вилучення товару у разі відсутності первинних документів на нього, закриття торгових точок, адміністративний тиск та інше.

В той же час, ті позитивні риси, які були закладені в Податковому кодексі, скажімо механізм автоматичного повернення ПДВ, не працюють. Більше того, уже обговорюється питання скасування цього механізму.

Залишилося відкритим питання з переплаченими підприємцями коштами. Оскільки, щоб отримати право на єдиний податок, вони платили податок не тільки за січень, а за квартал. Тобто, згідно з прикінцевими положеннями нового кодексу підприємці, що працюють на спрощеній системі оподаткування, платили вдвічі більше. Але фактично ці кошти розщепилися. В бюджет потрапило лише 43%, а решта - на рахунки пенсійного фонду. В цій ситуації підприємці змушені сплачувати двічі.

Партія «За Україну!» вимагає від влади припинити репресивні перевірки малих підприємців. Уряд повинен оголосити мораторій до кінця 2011 року на перевірку податковими органами підприємців, що працюють за спрощеною системою оподаткування.

Також закликаємо уряд разом з народними депутатами та представниками об’єднань підприємців спільно напрацювати зміни до Податкового кодексу.
http://maidan.org.ua/static/news/2011/1298287410.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

REDTRAM

Завантаження ...

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською