МАЙДАН

Проти деградації освіти. За доступні та якісні знання

Поділитися:

28 лютого 2011 р. · 10:00 - 12:00.
Збір - вихід з м. Арсенальна. Далі марш-демонстрація та мітинг до Комітетів ВРУ, вул. Михайла Грушевского, 18/2


Акція студентів, викладачів, школярів та їхніх батьків за доступне і якісне навчання. Проти деградації та комерціалізації освіти.

Геть новий закон "Про вищу освіту"!
Геть скорочення держзамовлення!

...БАТЬКИ! Починаючи з цього року ваші діти мають примарні шанси поступити на бюджет. Держзамовлення буде урізано на 42%, скасовується безплатне заочне навчання, а плату за контракт підвищуватимуть щороку. За все це платитимете ви.

ШКОЛЯРІ! Безплатне навчання у вузі тепер не для вас. Подвійне скорочення бюджетних місць в 2011 році, і подальше скорочення у наступні роки може поставити хрест на ваших мірях про освіту.

СТУДЕНТИ! За новим законом плату за навчання підвищуватимуть щороку, не зважаючи на підписаний початково контракт. Ви маєте шанс просто не довчитись - ваші гаманці та бюджет ваших сімей не бездонні!

ВИКЛАДАЧІ! Урізання видатків на освіту і скорочення набору студентів призведуть до масових звільнень. Три тисячі педагогів ризикують втратити роботу. Куди далі? На базар?

Всі ці небезпеки містить новий закон "Про вищу освіту" та розпорядження Міносвіти про скорочення держзамовлення. Також ліквідуються рештки університетської автономії та студентського самоврядування.

Не допустимо перетворення освіти на бізнес. Освіта - не привілей для багатих. Університетами мають керувати викладачі та студенти, а не зарозумілі та некомпетентні бюрократи!

Боротьба за доступну і якісну освіту - справа кожного.

ВСІ НА ДЕМОНСТРАЦІЮ!!!


Організатори:
- Незалежна студентська профспілка "Пряма дія"
- Студколегія НаУКМА
- Фундація регіональних ініціатив
- ГР "Відсіч"

Без прапорів. Без політичних партій.

https://www.facebook.com/event.php?eid=127979980608267&index=1

sean

vidsich.jpg
http://maidan.org.ua/static/news/2011/1298807174.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

REDTRAM

Завантаження ...

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською