МАЙДАН

Проти деградації освіти, за доступні і якісні знання. Фото з акції 28.02.11 біля ВРУ

Поділитися:

Сьогодні у Києві - акція "Проти деградації освіти, за доступні і якісні знання", організаторами якої є:

- Незалежна студентська профспілка "Пряма дія"
- Студколегія НаУКМА
- Фундація регіональних ініціатив
- ГР "Відсіч".

Кілька сотень учасників акції (переважно студентська молодь) в оточенні чималої кількости міліціянтів пройшли колоною від станції метро "Арсенальна" до будівлі комітетів Верховної Ради, де розпочався імпровізований мітинг.

Фото з акції - внизу.

Принагідно від "Майдану", на наш погляд, котрий може бути, звісно, вельми відмінним від погляду організаторів акції, знову (вже не вперше) не вистачало гасла відставки Табачника, що без сумнівів дозволило б долучити більше протестувальників за рахунок громадян, невдоволених не так освітнім законопроектом, скільки постаттю Табачника та загальним курсом пацанського режиму.

По-друге, знову звернула на себе увагу прикра практична відсутність в учасників акції національної символіки, через що монополістом на її використання сьогодні стали нечисленні "соціал-націоналістичні профспілки", котрі відзначилися також дивним, як для "соціал-націоналістичних профспілок", гаслом "геть ліваків зі студентського руху".

При зустрічі тих та інших біля будівлі комітетів ВРУ виникла чи то тиснява чи то штовханина за помірної участи "Беркуту", при цьому кількість додатково явленої міліції мабуть дорівнялася до загальної кількости протестувальників.

sean


DSCN3817.jpg
DSCN3821.jpg
DSCN3830.jpg
DSCN3835.jpg
DSCN3840.jpg
DSCN3845.jpg
DSCN3849.jpg
DSCN3850.jpg
DSCN3854.jpg
DSCN3857.jpg
DSCN3859.jpg
DSCN3861.jpg
DSCN3863.jpg
DSCN3865.jpg
DSCN3867.jpg
http://maidan.org.ua/static/news/2011/1298889101.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

REDTRAM

Завантаження ...

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською