МАЙДАН

В Україні 21% противсіхів - опитування

Поділитися:

21% українців проголосували б проти всіх, якби парламентські вибори відбулися наступної неділі.

Про це свідчать результати опитування компанії GfK Ukraine, повідомляє її офіційний сайт.

Також 21% респондентів не знали б, за яку партію проголосувати, і ще 10% не взяли б участі у виборах.

Якщо б у наступної неділі українці обирали Президента України, то ці показники склали б 18%, 22% і 14%, відповідно.

"На сьогоднішній день кількість виборців, які не визначилися з партією, або кандидатом у президенти України, або взагалі відмовляються голосувати, становить більше половини населення України. Це піковий рівень за період з минулих президентських виборів", - сказала старший дослідник GfK Ukraine Інна Волосевич, коментуючи результати дослідження.

"Це свідчить про існування величезної ніші для нових політичних гравців у перспективі майбутніх парламентських виборів", - додала вона.

Така ситуація спостерігається в усіх регіонах України. Зокрема, в Києві 65% виборців не визначилися з партією, за яку могли б проголосувати, взагалі не мають наміру брати участь у голосуванні або планують проголосувати проти всіх. У Північному регіоні цей показник становить 58%, Східному - 55%, Центральному - 53%, Південному - 48%, Західному - 41%.

Опитування проводилося методом особистого інтерв'ю 17-30 січня. Загальна вибірка складає 1000 респондентів у віці старше 16 років.

Як повідомлялося, згідно з цим же опитуванням 55% населення України не довіряє Президенту України Віктору Януковичу.

http://novynar.com.ua/politics/157344


http://maidan.org.ua/static/news/2011/1299020895.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

REDTRAM

Завантаження ...

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською