МАЙДАН

Зі Львова стартував автомобільний марш протесту «Рушай брате, час вставати!»

Близько 40 вантажних автомобілів та 50 легкових вирушили зі Львова протестним автопробігом. 21 березня одночасно зі Львова та Луганська стартувала всеукраїнська акція «Автомобільний марш протесту Україною».

Львівська колона вишикувалася вздовж вул. Пасічної так, що її початок був на перехресті Пасічна - Дж. Вашинґтона, а хвіст сягнув вул. Зеленої. Після короткого брифінгу автомобілісти пов’язали на машини синьо-жовті стрічки та о 12.00 вирушили до Києва. У кожному місті до мітингувальників приєднуватимуться місцеві автомобілісти, так що 25 березня всі учасники автопробігу зустрінуться у Києві на Європейській площі. Там відбудеться спільний мітинг-протест під гаслом: «Відбери в олігархів Україну, поверни її громадянам!».

«Показовим є те, що останнім часом наші акції втрачають своєрідний галузевий характер. Це стає властивою рисою протестів по всій Україні, – каже Ольга Сало, Громадянський рух «Відіч». – Одне з завдань автопробігу – консолідаційне: закликати не лише до одностайності підприємців в різних регіонах країни, але й до солідарності інших суспільних груп (робітників, студентів, освітян, медиків, інших). Адже народу потрібні не точкові поступки влади, а системні зміни».

У містах руху колон передбачено проведення мітингів, зустрічей-обговорень, донесення до громадськості та ЗМІ вимог. Автопробігом учасники закликають українців до дій: захисти Конституцію, захисти закон, зупини репресії, захисти підприємництво, вимагай чесних правил для усіх!

Учасники акції закликають до взаємної підтримки усі верстви населення України: пенсіонерів та студентів, вчителів та лікарів, підприємців та робітників.

Ініціаторами заходу є: Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу, Конфедерація вільних профспілок, Громадянський рух «Відсіч», Асоціація українських банків, Спілка офіцерів України, Всеукраїнське об’єднання ветеранів, Асамблея правозахисних громадських організацій України.


01.jpg
Поділитися:
http://maidan.org.ua/static/news/2011/1300715179.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

REDTRAM

Завантаження ...

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською