МАЙДАН

"Стріляйте в піаніста!". Заява про злочин до Генпрокуратури

Генеральна прокуратура України
01011, Київ, вул.Різницька, 13/15

29 березня 2011р.

Шановні пані та панове,

З повідомлення на сайті "Майдан" (http://maidanua.org/static/mai/1301350607.html, роздруківку додаю) мені стало відомо, що:

а) згідно з листом керівника Апарату Верховної Ради України №05-2/5-34 від 22.03.11 за результатами письмової пойменної реєстрації народних депутатів України на ранковому засіданні 15.03.11 були відсутні 75 народних депутатів України;

б) за вміщеними на офіційному сайті Верховної Ради України результатами голосувань 15.03.11 низка цих депутатів нібито (тобто попри свою фактичну відсутність, підтверджену даними пойменної реєстрації) брали участь у голосуваннях.

При цьому, відповідно до частини третьої ст.84 Конституції України "голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом України особисто", а відповідно до ст.79 Конституції народний депутат, набуваючи повноважень, складає присягу "додержуватися Конституції і законів України", що унеможливлює легітимну передачу депутатом права голосу іншій особі, передачу або набуття в інших спосіб чужих депутатських карток, голосування за іншого депутата, тощо.

Слід також взяти до уваги, що за частиною першою ст.152 Конституції України, рішенням Конституційного Суду України №11-рп від 07.07.98 порушення процедури прийняття правових актів Верховною Радою є підставою для визнання їх неконституційними.

Відтак, на моє переконання, голосування невідомими особами за народних депутатів України, відсутніх у сесійній залі 15.03.11, є прямою загрозою національній безпеці України і містить у собі ознаки злочинів, передбачених ст.344 ("Втручання у діяльність державного діяча") та/чи ст.351 ("Перешкоджання діяльности народного депутата України та депутата місцевої ради").

Враховуючи вищевикладене, на підставі пункту 1 частини першої ст.94, ст.95, 97 Кримінально-процесуального кодексу України прошу розглянути цю заяву, прийняти рішення відповідно до частини другої ст.97 КПК і письмово повідомити мене про прийняте рішення (надіслати відповідну постанову).

З повагою,
Олександр Северин, к.ю.н.


Поділитися:
http://maidan.org.ua/static/news/2011/1301388675.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

REDTRAM

Завантаження ...

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською