МАЙДАН

Чи будуватиметься на дорозі в Парку ім. Горького резиденція Президента України?

\\|// БАЙБАК \\|// Екологічна група "Печеніги" (# 599 від 22. 05. 11)
__________________________________________________________

ЧИ БУДУВАТИМЕТЬСЯ НА ДОРОЗІ В ПАРКУ ІМ. ГОРЬКОГО РЕЗИДЕНЦІЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ?

Президенту України В.Ф. Януковичу

Шановний пане Президенте!

Рік тому в Харкові усупереч масовим протестам місцевої та міжнародної громадськості, з багаточисельними порушеннями прав людини і норм українського законодавства, через Парк ім. Горького була побудована автодорога.
Згідно низки офіційних документів, наприклад, "Проекта землеустройства об отведении земельного участка для строительства и дальнейшей эксплуатации автодороги от ул. Сумской до ул. Новгородской (в районе ул. Белой Акации)" (http://www.greenkit.net/Members/Pe4eneg/ParkGorkogo/Kern-VRU/147-154.pdf), по її сторонам планується побудувати готельний комплекс і апартаменти.
Проте міський голова Г. Кернес та голова облдержадміністрації М. Добкін неодноразово стверджували зворотне.
Після закінчення будівництва дороги на її узбіччях майже постійно відбуваються якісь роботи: рубляться дерева, прокладається каналізація тощо. З цього приводу ми неодноразово зверталися до харківської міської влади, - чи будуть забудовуватися ділянки навколо автодороги? Але жодного разу зрозумілої відповіді не отримали. З цим листуванням можна ознайомитися за адресою: http://www.greenkit.net/Members/Pe4eneg/ParkGorkogo/Zabudova/folder_contents
Нещодавно до нас потрапила схема, згідно якої біля дороги в Парку Горького планується побудувати резиденцію Президента України.
За іншими документами, на місці, де за цією схемою має розміститися резиденція Президента України, мають бути "апартаменти". Вважаємо за необхідне відмітити, що у вересні 2010 року активістами ЕкГ "Печеніги" й "Зеленого Фронту" була проведена інвентаризація зелених насаджень, що примикають до нової дороги в Парку Горького. За даними цієї інвентаризації, в разі будівництва "апартаментів", 663 дерева будуть знесені.

З огляду на це, оскільки на місцевому рівні ми так і не змогли отримали відповідь на дане питання,
Прошу повідомити, чи планується в Харкові спорудження резиденції Президента України, і, якщо планується, то де саме?

З повагою,
Голова Ради ЕкГ "Печеніги" С.О. Шапаренко
*
____________________

КОНТАКТИ:
Екологічна група "Печеніги", Сергій Шапаренко: тел. (066) 387-46-81, pechenegy[at]rambler.ru

Підготовлено ЕкГ "Печеніги", членом Міжнародного Соціально-екологічного Союзу.
При використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.
SkhemRezidents.jpg
Поділитися:
http://maidan.org.ua/static/news/2011/1306092895.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidanua.org і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу.

REDTRAM

Завантаження ...

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською