МАЙДАН

Суд не захотів проводити незалежну експертизу у справі Сталіна

Суддя Жовтневого райсуду м. Запоріжжя Віктор Татарінов виніс постанову, де значиться, що в бухгалтерській ревізії по справі про пам'ятник Сталіну не існує потреби.

Під час засідання 24 травня адвокат "тризубівця" Олексія Зануди Володимир Санжаревський виніс клопотання про проведення такої ревізії. На думку захисту, вона допомогла би визначити реальну вартість погруддя Сталіна, розмір збитків від спилювання голови, що впливатиме на оцінку дій членів ВО "Тризуб".

Адвокати "тризубівців" зазначають, що документи, надані суду комуністами на підтвердження понесених збитків, містять низку розбіжностей. Зокрема у різних довідках вказані різна вартість самого пам'ятника. Сума збитків в одному документі складає понад 356 тисяч гривен, тоді як в іншому - понад 474 тисячі.

Віктор Бєліков, який представляє обком КПУ в суді, зазначив, що не бачить суперечностей між різними цифрами: позивач залишає за судом право визначити, яка з наведених сум підлягатиме компенсації.

Суддя Татарінов вирішив, що проведення бухгалтерської ревізії не потрібне. Він також відмовився долучати до матеріалів справи висновок незалежного експерта Ірини Солодченко з оцінкою обгрунтованості виставлених комуністами збитків як недоречний.

Наступне засідання у справі сікачів голови Сталіна відбудеться 14 червня.


dniprograd.org

Поділитися:
http://maidan.org.ua/static/news/2011/1306271648.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidanua.org і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу.

REDTRAM

Завантаження ...

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською