МАЙДАН

Увага! В Донецьку затримано активіста, який боровся проти будівництва сина Януковича

Увага, щойно стало відомо: Відомий донецький активіст, екс-лідер місцевої організації громадянської мережі «Опора» Костянтин Лавров затриманий співробітниками міліції в Донецьку і знаходиться в районному відділенні міліції (Ворошиловському). Про це виданню «Донецькі вісті» повідомив серйозний і дуже інформоване джерело, яке ми не будемо називати. Телефон Кості відключений ...

"Як доказ своєї інформації, джерело навів таке повідомлення з офіційного сайту МВС:« Сьогодні Донецьким міським управлінням ГУМВС України в Донецькій області був зафіксований факт вимагання жителем Донецька 7 000 доларів США за припинення його діяльності щодо провокування людей на акції протесту, пов'язані з демонтажем будівлі готелю «Дружба».

Їжаку зрозуміло, що це Костя Лавров. Саме на нього активно натякали джерела офіційні і не дуже в міліції, нарікаючи на те, що серед жителів затесався «провокатор, який живе не в цьому будинку і не в цьому районі». Так, Костя Лавров дійсно живе не дуже далеко (машиною - хвилин 5-7 їзди), але формально це вже Київський район міста Донецька.
І на відео з цього матеріалу його добре видно:

Зрозуміло, що у людини, що вирішила перешкодити будівництві в центрі Донецька, перспективи в життя і любові, м'яко кажучи, хрінові. А вже, якщо це будівництво належить Олександру Януковичу - взагалі пиши пропало. Особливо в червні 2011 року. А вже було там вимагання чи ні, вибачте за цинізм - питання технічне. Раніше в кишені «занадто розумного» знаходили наркотики. І поняті відразу з'являлися. Тепер ось - креативніше все - корупція. Хоча у будь-якого професійного організатора протестів (а Костя в цій справі - дока) вистачило б розуму ні в якому разі не вести особисті переговори і не брати особисто гроші.

Та й усім зрозуміло - висмикнувши (купивши, залякавши, закопавши) Костю сьогодні питання вже не закриєш. Є все-таки жителі, готові чинити опір, є журналісти - а у нас вистачає ще «плохопродающіхся», є опозиція (хоч і слабенька), яка з теми не зійде. Коротше - вилучення Лаврова шляхом ізоляції в СІЗО чи просто шляхом залякування питання будівництва Олександра Януковича не вирішить. Спростить, це так, але не вирішить. У чому тоді причина? Помста? Його приклад іншим наука? Переконливий приклад жвавості тези «проти лому немає прийому?» "

П.С. Це вже сигнал для всіх "незгодних". Влада остаточно наплювала на нас всіх, і починає мочити всіх, хто намагається їй протистояти. Але якщо люди протистоять поки законними методами, то влада поріг беззаконня переступила остаточно.
Часи "чорних воронків" відроджуються, і не за горами час доносів і переповнених в'язниць. У Києві, влада тримає у в'язниці по "безпределу", активіста підприємницького майдану, в Донецьку ось живий приклад. Це ланки одного ланцюга беззаконня, яке настало в лютому минулого року. І найголовніше те, що "вони" реально думають що прийшли на 10 років.
А що буде далі?

Поділитися:
http://maidan.org.ua/static/news/2011/1308603266.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidanua.org і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу.

REDTRAM

Завантаження ...

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською