МАЙДАН

Акція солідарності з білорусами у Донецьку відбулась, хоч і не так, як планувалась

Не зважаючи на "непогодження" виконкомом Донецької міськради сьогоднішньої акції солідарності з білоруськими громадянами, які виборюють своє право на свободу слова та мирних зібрань, акція все ж відбулась, але за іншим сценарієм.

Активісти плескали у долоні, як це робили сьогодні громадяни в Білорусі, однак через те, що влада відмовила у підключенні до електромережі, відеопоказу білоруських подій не було.

В акції взяло участь 30-40 людей.
Поділитися:
http://maidan.org.ua/static/news/2011/1311188356.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidanua.org і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу.

REDTRAM
(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською