МАЙДАН

4 серпня - презентація документального серіалу «Насамперед ми люди»

У четвер, 4 серпня 2011 року, об 11:00 в Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6, Синя зала) буде презентовано документальний цикл «Насамперед ми люди». Цикл представить автор стрічок – Вадим Кастеллі.

У презентації також візьмуть участь:

Прем’єрний показ першого фільму призначено на 8 серпня в ефірі Першого Національного каналу.


До уваги представників ЗМІ!

Акредитація на місці, вхід вільний.

Телефони для довідок: 067 402 73 12, 044 583-50-94. Контактна особа: Ірина Мирончук
ДОВІДКА

Серія документальних фільмів, знятих журналістами громадської організації «Розмай», розповідає про життя інвалідів у США та Україні, їхні права, можливості і таланти, творчу та громадську активність.

В основу циклу лягла історія трьох українських підлітків зі значними фізичними вадами, які виграли складний конкурс американської державної програми FLEX – Обмін майбутніми лідерами, і відправилися до Америки майже на рік, щоб вчитися і набиратися міжнародного досвіду. Знімальна група «Розмаю» відстежила перші кроки українців в Америці, їхню гідну та мужню поведінку, що демонструє справжні якості лідерів завтрашнього дня.

Всі герої серіалу кажуть - різними мовами і різними словами - одне: «Всі люди відмінні, за кольором очей і шкіри, зростом, рисами обличчя… Так само відрізняємося і ми. Але насамперед ми люди».

Документальний серіал було створено як ко-продукцію за участі Бюро підтримки медіа-проектів Державного департаменту США, оскільки проект медіа центру «Розмай» виграв конкурс Державного департаменту.

Над серіалом працювали: продюсер, режисер – Вадим Кастеллі, продюсер – Лері Клемедж (США), автор сценарію – Вероніка Маковій; оператор – Віктор Завальнюк, режисер монтажу – Любов Дроздовська, монтаж – Володимир Лисай.

Виробництво: Медіа центр «Розмай», 20011 р.

Серіал створено за підтримки: Бюро підтримки медіа Державного департаменту США, Адміністрації Президента України та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні
Поділитися:
http://maidan.org.ua/static/news/2011/1312288015.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidanua.org і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу.

REDTRAM
(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською