МАЙДАН

Заява полiтвязнiв по «справi 9 березня 2001 року» з приводу політично вмотивованого арешту Тимошенко Ю.В.

Узурпувавши владу в країні, громадянин Янукович, за останні півтора року вдався до нечуваних останнім часом репресій, задіявши до цього весь злочинний режим в Україні. Режим почав з патріотичної молоді, що взяли участь в акціях проти дій міністра-україножера Табачника, піддав тортурам десятки молодих патріотів в Запоріжжі за ненасильницьку антисталінську позицію, позбавив волі активістів «Податкового Майдану», кинув за грати екс-урядовців, які стали на дорозі фінансових інтересів спонсорів цієї злочинної влади, і врешті дійшло до того, що всупереч нормам Українського законодавства, та людських моральних норм, заарештували головного політичного опонента – Юлію Тимошенко! Цим самим поставивши під загрозу ізоляції нашої Держави від цивілізованого світу та повернення України в орбіту геополітичних інтересів кремлівських українофобів.

Ми, політв’язні справи «9 березня 2001р.», закликаємо всіх людей доброї волі стати на захист Юлії Тимошенко, незалежно від ставлення до її політичної і урядової діяльності. Хочемо нагадати, що репресії «9 березня 2001 року», а також подальші кримінальні переслідування опозиції в часи кучмізму, відбулися саме після арешту Юлії Володимірівної. А через декілька років ми все ж вийшли на Майдан і зупинили злочинний режим громадянина Кучми.

Але сьогодні злочинний режим так гіперактивізував свою злочинну діяльність щодо патріотів України і політичної опозиції, що цим сам форсує свою швидку і ганебну поразку.Той хто думає, що сьогодні його хата з краю – взавтра виявить, що вона є тюремною камерою. Не піддавайтесь почуттю байдужості обивателя!

Виходьте на боротьбу не за політичних лідерів – а за право і правосуддя в нашій країні. Ми не закликаємо ставити за мету зміну влади – ми закликаємо взяти за мету зміну ставлення влади до нашої Держави України і її громадян!

Свободу Юлії Тимошенко, Юрію Луценку, Ігорю Діденко і всім політв’язням злочинного режиму громадянина Януковича!
Слава Україні!

Микола Ляхович
Володимир Горощук
Григорій Ляхович
Владислав Мирончук
Володимир Павлюк
Андрій Шкіль
Поділитися:
http://maidan.org.ua/static/news/2011/1312720422.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidanua.org і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу.

REDTRAM
(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською