МАЙДАН

Крок до дитячої книжкової мрії

Редакція львівського дитячого журналу «Крок до мрії» започаткувала збір дитячої літератури у бібліотечний фонд з вільним доступом усіх дітей до бібліотеки. Відтак всі, хто має у своїй домашній бібліотеці дитячі книги, може подарувати їх у бібліотеку. Кажуть, що непрочитана книга, то мертва книга. У започаткованій бібліотеці книги вдруге оживуть і житимуть вони активним громадським життям.

Приймаються книги у будь-якому стані, адже Швидка Книжкова Допомога спроможна відновити належний вигляд видання.

Довідки за телефоном: 063 – 2766898, 099 – 5542390.
Вулиця Станція Личаків, 7, місто Львів (бічна Личаківської)

Для поштових відправлень:
Редакція дитячого журналу «Крок до мрії»
Вул. Станція Личаків, 7,
місто Львів,
79014


sean


Левчик читає книгу з бібліотеки).jpg
Поділитися:
http://maidan.org.ua/static/news/2011/1313309666.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidanua.org і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу.

REDTRAM
(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською