МайданМайдан-Востокновинистаттізаявифорум пошукконтакти  

ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО І ПОЛІТИКА: Чому я за Ющенка

27-12-2009 20:19 Луганщина // Політика // URL: http://maidan.org.ua/static/newsvostok/1261937970.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Я мешкаю у Луганську. Луганщина — єдиний реґіон в Україні, де Президент Ющенко призначив головою облдержадміністрації одного з місцевих лідерів Партії регіонів — Олександра Антіпова. Таким чином, коло антиукраїнської влади в нашому місті замкнулося, враховуючи ту обставину, що наші обласна та міська ради на 80-90% складаються з представників цієї партії, а національно-демократичні сили взагалі не мають там жодного представника.
І що таке тоталітарна влада Партії регіонів, ми з моїм чоловіком, відомим українським публіцистом Олександром Крамаренком, добре відчули на собі. Ця влада така ж сама, як і тоталітарний комуністичний режим, який ми всі з вами переживали до 1991 року. Нас зацькували в місцевій пресі, заборонили до показу на всіх луганських телеканалах наш фільм «Закляття безпам’ятства. Голодомор на Луганщині 1932-1933 років». Це той самий фільм, який українство Канади вважає найкращим із голодоморної тематики. В облдержадміністрації мене викреслили зі списку делегації, яка взяла нещодавно участь в реґіональному форумі української інтелігенції в Донецьку.
У цій ситуації, здавалося б, я маю повне моральне право агітувати вас проти кандидатури Віктора Ющенка на наступних перегонах, адже він заради власного спокою віддав мою рідну Луганщину на відкуп проросійській політичній силі. Але в мене вистачило моральних сил та здорового глузду піднятися над власними образами і не робити цього.
Так, Ющенко далеко не ідеальний Президент. Але він єдиний кандидат на цю посаду (якщо не рахувати залізно не прохідного Юрія Костенка), який ґарантує нам ще на п’ять років незалежну Україну. Доказом цього є його послідовна пронатівська позиція, яка єдина може зберегти нашу незалежність.
Так, ми не стали з Президентом Ющенком ближчими до НАТО, ніж були при Кучмі. Але в мене майже немає сумнівів у тому, що якщо в нас іще п’ять років буде проукраїнський президент, то це створить всі умови для появи на політичному небосхилі України зірки нашого національного лідера на кшталт Степана Бандери чи Симона Петлюри. Лідера, який зуміє, згуртувавши навколо себе всю українську націю, зламати хребет правлячій сьогодні в Україні компрадорській олігархії та закласти підмурівок української національно-демократичної держави.
Цей лідер уже сьогодні визріває у бродіннях різноманітних рухів справжньої української інтелігенції, і якщо в нас найближчим часом не буде проросійської влади, у нього будуть всі умови для швидкого сходження на політичний Олімп.
На превеликий жаль, ці умови не гарантують Україні всі інші претенденти на посаду президента. Щоб не бути голослівною, дозволю собі одну цитату зі статті відомого українського в’язня сумління і правозахисника Василя Овсієнка: «Тим часом чуємо, як ополчилися проти НАТО претенденти на булаву Симоненко, Литвин, Тігіпко, навіть Тягнибок і Яценюк, які теж бубонять, що це питання для України не актуальне. Мовляв, ми до того не готові, в НАТО нас не чекають. За таку позицію вороги України дорого платять!"
Певно, дехто з вас був трохи шокований, почувши в цьому переліку прізвище нібито патріота № 1 Олега Тягнибока. Але Овсієнко, на жаль, не єдиний український інтелектуал, який бачить його нещирість. Професор Києво-Могилянської академії Ігор Лосєв узагалі певен, що Тягнибок є агентом Москви, добре замаскованим під такого собі супер-націоналіста. Погодьтеся, що в умовах повної бездіяльності в цьому напрямку СБУ це все виглядає вельми переконливо.
Гадаю, що переконувати вас, шановне товариство, у тому, хто є насправді Юлія Тимошенко, немає особливої потреби. Достатньо нагадати, що ця, з дозволу сказати, лідерка української нації досі жодного разу не сказала жодного свого державного слова про Голодомор та ОУН-УПА. Хоча, можливо, десь там на Західній Україні й казала, але з таким розрахунком, щоб її, не дай Боже, не почули на Сході, в Києві та, найголовніше, у Москві, де вона й досі знаходиться на гачку у кримінальній справі.
Шановні, доля України на наступних президентських виборах цього разу буде вирішуватись на її західних теренах. За кого проголосує Галичина, Волинь та Поділля, той із кандидатів і вийде в другий тур разом із Віктором Януковичем. Перемогти ж останнього у другому турі, як відомо, буде вже не так важко.
І нам треба зробити все можливе і неможливе, щоб тим кандидатом був ніхто інший, як Віктор Андрійович Ющенко! Інакше (я звертаюсь у першу чергу до представників названих реґіонів) жити вам під Москвою вже при наступній каденції будь-якого іншого президента. І не вірте кремлівським казкам про те, що Західна Україна не потрібна Росії. Почитайте біснуватого московського ідеолога Олександра Дугіна, який уважає Галичину суто сталінським надбанням, а значить, і російською землею.
До виборів залишилося менше місяця. За цей час нам усім треба докласти надзусиль, щоб переконати всіх українців у тому, що 17 січня вони будуть робити для себе, своїх дітей та внуків цивілізаційний вибір між Європою та Росією, і Віктор Ющенко при цьому — єдиний кандидат, який ґарантує нам європейський вектор розвитку України.
Ірина МАГРИЦЬКА,
доцент СНУ імені В. Даля, кавалер Ордена княгині Ольги


Обговорити цю новину у форумі

27-12-2009 20:19 Луганщина // Політика // URL: http://maidan.org.ua/static/newsvostok/1261937970.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
ПРЯМА ДІЯ:
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  Цікавинки від RedTram:
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua