МайданМайдан-Востокновинистаттізаявифорум пошукконтакти  

Гримаси виборчих перегонів

28-01-2010 10:52 Луганщина // Політика // URL: http://maidan.org.ua/static/newsvostok/1264668759.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Мої знайомі, що зараз лікуються в Моршинському санаторії, телефонують і скаржаться на те, що не можуть там виконати свій громадянський обов"язок - проголосувати за майбутнього президента. Не змогли вони, як й інші відпочивальники, зробити це й на першому турі виборів, не зможуть і на другому. Так само не голосуватимуть за обраних кандидатів у президенти всі українські громадяни, які в день виборів перебувають у будь-яких інших лікувальних закладах.
Зате ті хворі (зокрема психічні), які зараз не лікуються у відповідних медичних закладах, таку можливість мають. Для цього їм треба просто прийти на виборчу дільницю з паспортом.
Так, недавно зустріла свою знайому, в якої дочка - інвалід другої групи, вона має діагноз "олігофренія". З паспортом у неї все гаразд. Дівчина похвалилася, що теж голосувала на цих виборах. На моє запитання, за кого ж вона голосувала, відповіла: "За Януковича!!!". При цьому очі дівчини випромінювали гордість і радість.
Цікаво, а в цивілізованих країнах такі категорії громадян мають право визначати перспективу розвитку цих країн на кілька найближчих років?
Ірина Магрицька

Обговорити цю новину у форумі

28-01-2010 10:52 Луганщина // Політика // URL: http://maidan.org.ua/static/newsvostok/1264668759.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
ПРЯМА ДІЯ:
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  Цікавинки від RedTram:
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua